Kategorie

Kategorie

  • Nowy

ONCOYA, żel po radioterapii, w terapii onkologicznej, 50 ml, KRÓTKA DATA - [30.09.2021]

Cena: 34,64 zł
Brutto

Dostępny
ONCOYA - nawilżający oraz regenerujący skórę żel po radioterapii, w terapii onkologicznej, pojemność 50 ml.
Uwaga! Produkt z krótką datą ważności: [30.09.2021].

Wyrób medyczny przeznaczony dla osób dorosłych będących w trakcie oraz po terapii onkologicznej. Żel pomaga przywrócić barierę ochronną naskórka, łagodzi podrażnienia i zmiany skórne, skutecznie natłuszcza i nawilża skórę po napromienianiu. Ponadto przywraca skórze komfort i łagodzi świąd. Nie stosować preparatu bezpośrednio przed radioterapią! 
Wskazania:  Po radioterapii i chemioterapii. Przesuszony, zrogowaciały i podrażniony naskórek ciała.
Działanie:  Wyrób medyczny tworzy na skórze ochronną barierę, nawilża, natłuszcza oraz łagodzi uczucie napięcia i świądu. Do stosowania na zmiany skórne powstałe w wyniku napromieniania (radioterapii). Żel: nawilża, natłuszcza, łagodzi zmiany skórne, tworzy barierę ochronną.
Przeciwwskazania:  Nadwrażliwość (alergia) na jakikolwiek składnik wyrobu. 
Ostrzeżenia:  Uwaga! Nie stosować bezpośrednio przed napromienianiem, ponieważ może powodować podrażnienia skóry. Przerwa pomiędzy zastawaniem żelu a napromieniowaniem powinna wynosić kilka godzin. Nie stosować na otwarte niezagojone rany oraz na zmiany skórne powstałe z naruszeniem skóry właściwej.  W razie jakichkolwiek wątpliwości należy skonsultować się z lekarzem. W trakcie chemio i radioterapii należy bezwzględnie przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego. Przed użyciem należy zapoznać się z instrukcją używania załączoną do opakowania. Przechowywać w oryginalnym opakowaniu w temperaturze pokojowej poniżej 25 st. C. Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności i przy uszkodzonym opakowaniu. 
Stosowanie:  Niewielką ilość żelu nanieść na czystą skórę poddawaną napromienianiu. Delikatnie rozprowadzić zachowując zasady higieny. Stosować tak często jak skóra tego wymaga, do kilku razy na dobę, zwłaszcza kilka godzin po zakończeniu napromieniania oraz na noc. Należy obserwować stan skóry pacjenta zarówno w trakcie terapii zasadniczej jak i po jej zakończeniu

Zespół Mojaapteka.pl dokłada wszelkich starań, aby opisy, zdjęcia oraz inne dane dotyczące produktów były zgodne ze stanem faktycznym. Wszystkie informacje pochodzą od producentów i staramy się je na bieżąco aktualizować. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o informację na kontakt@mojaapteka.pl.

217290
8 Przedmioty

Szczegółowe referencje