Filtruj według

Postać

  Postać

  Typ

   Typ

   Główny składnik

    Główny składnik

    Chusteczki do higieny intymnej

    Chusteczki do higieny intymnej: delikatna pielęgnacja i ochrona. Sprawdź naszą ofertę i zamów online!

    Aktywne filtry

    Bogata oferta chusteczek do higieny intymnej – Mojaapteka.pl

    Aby zadbać o higienę intymną, warto wyposażyć się w specjalne chusteczki do higieny intymnej, którą są niezwykle poręczne i można używać ich w domu, w pracy, w podróży czy podczas menstruacji. Przywracają one świeżość i koją podrażnienia okolic intymnych. Pozwalają na zachowanie świeżości okolic intymnych bez konieczności używania wody. Skóra okolic intymnych jest bardzo delikatna, dlatego należy używać specjalnych chusteczek, które posiadają przyjazne dla skóry pH. Chusteczki przeznaczone są do codziennej pielęgnacji, a dzięki temu, że są oferowane w pojemnych opakowaniach, można zabierać je ze sobą do pracy czy w podróż. W swoim składzie zawierają m.in. kwas mlekowy czy ekstrakt z rumianku. W szybki sposób przywracają uczucie świeżości i czystości, a to wszystko bez konieczności użycia wody. Większość z nich można spłukiwać w toalecie.

    Mojaapteka.pl - zachowaj świeżość dzięki chusteczkom do higieny intymnej

    Chusteczki nawilżają, łagodzą podrażnienia i są przeznaczone do skóry wrażliwej. Mają łagodny skład, dlatego nie trzeba obawiać się, że będą podrażniać skórę. Zapakowane są w wygodne plastikowe opakowanie, które bez problemu zmieści się do torebki czy plecaka. Są niezwykle przydatne w podróży, kiedy to możliwość skorzystania z kąpieli jest często ograniczona. Chusteczki są przebadane dermatologicznie.

    Odpowiednia higiena intymna chroni przed powstawaniem różnego rodzaju infekcji. Mojaapteka.pl oferuje szeroki wybór produktów, które można kupić online. Chusteczki przeznaczone do higieny intymnej sprawdzą się zarówno na co dzień, jak i podczas podróży. To także doskonała forma dbania o higienę intymną podczas menstruacji, podczas której konieczne jest mycie nawet kilka razy w ciągu dnia. Mojaapteka.pl oferuje wygodną formę zakupów przez internet.  Chusteczki do okolic intymnych kupisz więc u nas online.