Krople do uszu

Aktywne filtry

Krople na ból ucha – Mojaapteka.pl

Stany zapalne ucha objawiają się bólem, którzy pacjenci opisują jako ostry i przeszywający. Objawem stanu zapalnego w uszach jest jednak nie tylko ból, lecz także świąd i zaczerwienienie. Jednym z najczęstszych powodów bólu uchu jest tzw. korek woskowinowy, który zatyka przewód słuchowy, tym samym powodując ból. Krople mają za zadanie pielęgnować i oczyszczać przewód słuchowy, przeciwdziałać rozprzestrzenianiu się infekcji, a także niwelować ból związany z toczącą się w uchu infekcją. Głównymi składnikami kropli do uszu są m.in.: salicylan choliny, olej parafinowy, glicerol, olejek z drzewa herbacianego czy woda oczyszczona, a oferowane przez Mojaapteka.pl krople stwarzają warunki, które hamują rozwój bakterii oraz grzybów.

Krople charakteryzują się także wygodną formą aplikacji. Należy jednak pamiętać, aby końcówkę aplikatora nie wsadzić zbyt głęboko do ucha, ponieważ można je uszkodzić. Podczas aplikacji kropli pacjenci powinni zachować ostrożność. W przypadku infekcji ucha charakteryzujących się silnym bólem pacjenci sięgają najczęściej po krople, które przynoszą ulgę w bólu. Jednym z głównych składników kropli do uszu jest m.in. salicylan choliny, który wykazuje właściwości przeciwbólowe i przeciwzapalne.

Mojaapteka.pl – krople do uszu bez recepty

Krople z oferty Mojaapteka.pl dostępne są bez recepty, a lek przeznaczony jest do stosowania miejscowego do ucha. Gdy przyczyną bólu jest korek woskowinowy, warto postawić na krople, które w składzie posiadają glicerol, ponieważ zmiękcza on woskowinę w uchu i ułatwia jej usunięcie. Zatyka on ucho. Jest on zbity i twardy. W domowej apteczce warto posiadać krople na ból ucha, które będzie można zastosować zaraz po pojawieniu się pierwszych dolegliwości bólowych. Mojaapteka.pl oferuje szeroki wybór kropli do uszu, a także wygodną formę zakupów internetowych. Krople zakupić więc można online, więc wizyta w stacjonarnej aptece nie będzie już konieczna