Syropy na kaszel suchy

Syrop na kaszel to jeden z najpopularniejszych na rynku preparatów do walki z kaszlem. W naszej ofercie znajdziesz syropy na kaszel suchy w różnych smakach.

Aktywne filtry

Syropy na suchy kaszel – wybierz odpowiedni z Mojaapteka.pl

Niektóre syropy zawierają składniki, które są przeznaczone do wyciszenia kaszlu, podczas gdy inne zawierają takie, które pomagają rozrzedzić śluz i zmniejszyć przekrwienie. Istnieją również naturalne syropy, które zawierają miód i ekstrakty ziołowe. Niezależnie od tego, jaki rodzaj syropu wybierzesz, pamiętaj, aby dokładnie przeczytać etykietę, aby upewnić się, że wybierasz odpowiedni dla swojego kaszlu.

Syropy przeciwkaszlowe są stosowane w celu pomocy w zahamowaniu tego męczącego odruchu. Najczęściej stosowanymi lekami przeciwkaszlowymi są preparaty działające na ośrodek kaszlu znajdujący się w rdzeniu przedłużonym, zwane z tego powodu lekami działającymi centralnie.

Syropy ziołowe pomocne w zwalczaniu kaszlu suchego od Mojaapteka.pl

Przyczyny kaszlu mogą być różne, ale najczęściej jest on wynikiem podrażnienia zakończeń nerwowych w błonie śluzowej górnych dróg oddechowych. Może to nastąpić w wyniku przeziębienia, grypy lub alergii. Kiedy mamy odruch kaszlu doświadczamy nagłych skurczów ścian klatki piersiowej. Zmusza to nas do wydalenia powietrza z płuc z dużą siłą. Chociaż kaszel może być uciążliwy, istnieje wiele sposobów na jego leczenie. Syropy na kaszel suchy mogą pomóc w zmniejszeniu podrażnienia i zapewnić ulgę. Dla tych, którzy wolą naturalne składniki, dostępne są również syropy ziołowe. Przy tak wielu dostępnych opcjach, nie musisz dłużej cierpieć z powodu kaszlu.

Jednym z pomocnych ziół jest babka lancetowata. Niektóre syropy na suchy kaszel mają ją w swoim składzie. Działa ona przeciwzapalnie w jamie ustnej, gardle i przewodzie pokarmowym. Wyciąg z niej może mieć wpływ na odbudowanie uszkodzonego nabłonka. Babka lancetowata może pomóc w rozluźnieniu mięśni gładkich dróg oddechowych.