Filtruj według

Postać

  Postać

  Typ

   Typ

   Rodzaj skóry

    Rodzaj skóry

    Problem

     Problem

     Główny składnik

      Główny składnik

      Preparaty na odciski

      Aktywne filtry

      Preparat na odciski może wspierać leczenie bolących otarć

      Odciski to zmiany skórne, które na co dzień mogą wywoływać ból pod wpływem nacisku. Najczęściej powstają na stopach, w tym na piętach czy palcach w wyniku niewłaściwie dobranego obuwia, ale także mogą stanowić wynik intensywnej aktywności fizycznej, w tym pracy polegającej na intensywnym wysiłku i dźwiganiu. Co więcej, wiele czynników może wpływać na wzrost ryzyka pojawienia się bolesnych odcisków. Są to m.in. otyłość, wady postawy, cukrzyca czy problemy z tarczycą.

      Warto wiedzieć, że odcisk może występować w różnorodnej postaci, najczęściej w formie modzeli, nagniotków lub odcisków z korzeniem. Są to bolesne zmiany skórne, które nie tylko powodują nader często ból, ale także uniemożliwiają swobodne poruszanie się czy stanowią problem natury estetycznej. Dlatego też wiele preparatów na odciski ma nie tylko łagodzić ból powstały w wyniku pojawienia się pęcherzy czy odcisków, ale również mogą przyspieszać usuwanie zmian skórnych oraz wspierać regenerację skóry.

      Szeroki wybór preparatów na odciski w Mojaapteka.pl

      W naszej aptece internetowej znajdziesz produkty, które mogą przynieść ulgę osobom borykającym się z bolesnymi zrogowaceniami, otarciami czy pęcherzami. Znajdziesz w naszym przejrzystym katalogu plastry hydrokoloidowe, które zapewniają ranie wilgotne środowisko, które może wspierać przyspieszenie regeneracji skóry, oferujemy także  plastry zawierające kwas salicylowy wspierające usuwanie bolących odcisków. W Mojaapteka.pl możesz także zamówić wygodne taśmy ochronne, które stanowią element profilaktyki zapobiegającej powstawaniu odcisków. Na naszej stronie można także znaleźć sztyfty na otarcia i pęcherze, które w składzie zawierają m.in. witaminę E o właściwościach odżywczych czy oliwę z oliwek, która koi zraniony naskórek.

      Często odciski, także te wciąż nawracające, mają postać zgrubień. W Mojaapteka.pl oferujemy również preparaty na odciski mające zmiękczyć powstałą zmianą skórną, nawilżyć skórę stóp i tym samym wspierać poprawę wyglądu skóry. Warto dodać, że wiele tego rodzaju produktów zawiera składniki pochodzenia roślinnego, m.in. tymianek, rumianek czy goździki.