Filtruj według

Postać

Postać

Sposób aplikacji

Sposób aplikacji

Typ

Typ

Wiek

Wiek

Główny składnik

Główny składnik

Część ciała

Część ciała

Specyfika

Specyfika

Pora stosowania

Pora stosowania

Rodzaj skóry

Rodzaj skóry

Smak

Smak

Działanie - właściwości

Działanie - właściwości

Płeć

Płeć

Problem

Problem

Żele nawilżające

Suchość pochwy może być spowodowana wieloma czynnikami. Bez względu na źródło tej dolegliwości, nie powinniśmy jej bagatelizować. W Mojaapteka.pl znajdziesz nawilżające żele do pochwy, które łagodzą objawy suchości miejsc intymnych, a także wzbogacają życie seksualne.

Aktywne filtry

Żele nawilżające pochwę – zdrowa i komfortowa intymność

Po lubrykanty, żele nawilżające i natłuszczające do pochwy sięga wiele kobiet, u których stwierdzono suchość pochwy. Często w czasie ciąży czy w połogu miejsca intymne charakteryzują się zmniejszonym nawilżeniem. Ten problem dotyczy także kobiet w okresie menopauzy, karmiących piersią czy stosujących doustną antykoncepcję. Niebagatelne znaczenie w powstawaniu suchości pochwy mogą mieć używane przez nas detergenty, proszki, płyny do higieny intymnej czy wreszcie stres i zmęczenie. To jedynie najpowszechniejsze źródła suchości pochwy. Pamiętaj, że właściwą diagnozę uzyskasz, udając się do ginekologa. Oferowane przez nas żele nawilżające to produkty o właściwościach nawilżających i natłuszczających. Posiadają właściwe dla kobiecej pochwy pH, więc nie podrażniają delikatnej błony śluzowej czy skóry. Nawilżające preparaty mają także ułatwić aplikowanie tamponów, tabletek dopochwowych, a także zapewnić komfort podczas seksu. Natłuszczając prezerwatywę, mają za zadanie chronić pochwę przed otarciami, podrażnieniami czy bólem podczas stosunku.

Bogata oferta żeli nawilżających pochwę w Mojaapteka.pl

W naszej aptece internetowej znajdziesz wiele produktów mających wspomóc leczenie suchości pochwy lub zapewnić komfort podczas stosunku seksualnego. Wiele z oferowanych przez nas preparatów można stosować przy użyciu prezerwatyw. W składzie wielu z nich znajdziesz takie składniki nawilżające jak aloes o silnych właściwościach nawilżających, kwas mlekowy normujący właściwe pH w pochwie, a także niosomy kwasu hialuronowego, które nadają tkankom elastyczności. W Mojaapteka.pl znajdziesz także wygodne żele nawilżające do pochwy z praktycznymi aplikatorami. Już dziś zapraszamy do zapoznania się z szerokim asortymentem nawilżających żeli do pochwy.