Żele nawilżające

Suchość pochwy może być spowodowana wieloma czynnikami. Bez względu na źródło tej dolegliwości, nie powinniśmy jej bagatelizować. W Mojaapteka.pl znajdziesz nawilżające żele do pochwy, które łagodzą objawy suchości miejsc intymnych, a także wzbogacają życie seksualne.

Aktywne filtry

Żele nawilżające pochwę – zdrowa i komfortowa intymność

Po lubrykanty, żele nawilżające i natłuszczające do pochwy sięga wiele kobiet, u których stwierdzono suchość pochwy. Często w czasie ciąży czy w połogu miejsca intymne charakteryzują się zmniejszonym nawilżeniem. Ten problem dotyczy także kobiet w okresie menopauzy, karmiących piersią czy stosujących doustną antykoncepcję. Niebagatelne znaczenie w powstawaniu suchości pochwy mogą mieć używane przez nas detergenty, proszki, płyny do higieny intymnej czy wreszcie stres i zmęczenie. To jedynie najpowszechniejsze źródła suchości pochwy. Pamiętaj, że właściwą diagnozę uzyskasz, udając się do ginekologa. Oferowane przez nas żele nawilżające to produkty o właściwościach nawilżających i natłuszczających. Posiadają właściwe dla kobiecej pochwy pH, więc nie podrażniają delikatnej błony śluzowej czy skóry. Nawilżające preparaty mają także ułatwić aplikowanie tamponów, tabletek dopochwowych, a także zapewnić komfort podczas seksu. Natłuszczając prezerwatywę, mają za zadanie chronić pochwę przed otarciami, podrażnieniami czy bólem podczas stosunku.

Bogata oferta żeli nawilżających pochwę w Mojaapteka.pl

W naszej aptece internetowej znajdziesz wiele produktów mających wspomóc leczenie suchości pochwy lub zapewnić komfort podczas stosunku seksualnego. Wiele z oferowanych przez nas preparatów można stosować przy użyciu prezerwatyw. W składzie wielu z nich znajdziesz takie składniki nawilżające jak aloes o silnych właściwościach nawilżających, kwas mlekowy normujący właściwe pH w pochwie, a także niosomy kwasu hialuronowego, które nadają tkankom elastyczności. W Mojaapteka.pl znajdziesz także wygodne żele nawilżające do pochwy z praktycznymi aplikatorami. Już dziś zapraszamy do zapoznania się z szerokim asortymentem nawilżających żeli do pochwy.