Spraye na ból gardła

Aktywne filtry

Wygodna forma podania – spray na ból gardła z Mojaapteka.pl

Ból gardła to częsty objaw przeziębienia lub grypy. Wywołany jest przez wirusy, a ryzyko zachorowania wzrasta w okresie jesienno-zimowym. Infekcje gardła rozwijają się bardzo szybko. Chrypa, uczucie drapania, suchość, uczucie pieczenia – to częste objawy infekcji gardła, z którymi zmagają się pacjenci. W takim przypadku najczęściej sięgają oni po preparaty bez recepty. W ofercie Mojaapteka.pl dostępne są leki w formie sprayów na ból gardła. Charakteryzują się wygodną formą podania, a dzięki zawartym w nich substancjom czynnym, niwelują dolegliwości bólowe i przynoszą ulgę w bólu. Głównymi składnikami leków są m.in.: lidokaina, chlorek benzoksoniowy, porost islandzki, aloes, witamina A, witamina E i chlorheksydyna. Spraye przeznaczone są do stosowania w jamie ustnej.

Mojaapteka.pl oferuje zarówno spraye na ból gardła dla dorosłych, jak i dzieci. Spyaye łagodzą i nawilżają podrażnioną śluzówkę gardła i jamy ustnej, tym samym niwelując nieprzyjemne uczucie suchości. Przeznaczone są dla pacjentów borykających się z obrzękiem, stanem zapalnym, bólem, bądź zaczerwienieniem. Spraye mają działanie nawilżające, łagodzące i ochronne. Dostępne są w różnych smakach np. w miętowym i malinowym.

Mojaapteka.pl – bogata oferta sprayów na ból gardła

Ból gardła to częsta przyczyna dyskomfortu. Obrzęknięte, zaczerwienione gardło wywołuje dolegliwości bólowe takie jak np. pieczenie czy drapanie, co utrudnia zarówno mówienie, jak i przełykanie. Dodatkowo bólowi gardła często towarzyszą inne dolegliwości takie jak: katar, kaszel, podwyższona temperatura ciała, osłabienie organizmu i obniżone samopoczucie. W domowej apteczce każdego pacjenta, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, kiedy to wzrasta ryzyko zachorowania, warto posiadać spray na ból gardła. Mogą stosować go zarówno dorośli, jak i dzieci, ponieważ forma podania preparatu jest bezpieczna nawet u najmłodszych. Mojaapteka.pl oferuje szeroki wybór sprayów na ból gardła, a także wygodną formę zakupów internetowych. Wizyta w stacjonarnej aptece nie jest już koniecznością.