Syropy na zgagę

Skuteczne syropy na zgagę przynoszące ulgę i komfort. Sprawdź naszą ofertę.

Aktywne filtry

Mojaapteka.pl – syrop na zgagę

Cofająca się treść żołądkowa do przełyku, zwana potocznie zgagą, objawia się nieprzyjemnym uczuciem pieczenia w klatce piersiowej, w okolicach mostka. Pacjenci skarżą się także na kwaśny posmak w ustach i bóle brzucha. Z tymi objawami pacjenci zgłaszają się najczęściej do lekarza pierwszego kontaktu.  Najczęściej dotyka ona osoby dorosłe, jednak może wystąpić także u dzieci i młodzieży. Syropy na zgagę z oferty Mojaateka.pl opróżniają żołądek z treści pokarmowej, zobojętniają sok żołądkowy i regenerują śluzówkę, która jest podrażniona. Substancjami czynnymi syropów na zgagę są m.in.: pantenol, prawoślaz, symetykon czy alginian magnezu. Pacjenci, u których pieczenie w klatce piersiowej i w przełyku ma charakter nawracający,  domowe apteczki  powinni zaopatrzyć w różnego rodzaju wyroby medyczne na zgagę, w tym te w postaci syropów. W Mojaapteka.pl dostępne są one bez recepty i można kupić je online.

Syropy na nawracającą zgagę w ofercie Mojaapteka.pl

Przyczyną zgagi jest najczęściej nieprawidłowa dieta, palenie papierosów i picie dużej ilości alkoholu. Pacjenci zmagający się ze zgagą powinni unikać także jedzenia obfitych, tłustych posiłków, a także unikać jedzenia pikantnych potraw. U wielu pacjentów charakterystyczne pieczenie pojawia się raz lub kilka razy w życiu, jednak zgaga może mieć także charakter przewlekły. Przewlekła zgaga wymaga konsultacji z lekarzem, ponieważ może być sygnałem informującym o toczącym się w organizmie procesie chorobowym.

Zgaga to częsta przyczyna dyskomfortu. Uczucie pieczenia, odbijanie, czy niestrawność mogą być także przyczyną złego samopoczucia. Mojaapteka.pl oferuje syropy na cofającą się treść żołądka, cechujące się wygodną formą podania. Niwelują one nieprzyjemne objawy i zmniejszają uczucie dyskomfortu. W Mojaapteka.pl syrop na zgagę pacjenci mogą kupić online.