Filtruj według

Postać

  Postać

  Typ

   Typ

   Problem

    Problem

    Główny składnik

     Główny składnik

     Leki na ból gardła

     Infekcjom bakteryjnym bądź wirusowym, przeziębieniu, alergii najczęściej towarzyszy ból gardła. Ponadto bolesność może pojawić się również przez czynniki drażniące takiej jak dym czy pyłki bądź przez przeforsowanie strun głosowych. Co więc na ból gardła?

     Aktywne filtry

     Mojaapteka.pl - bogata oferta leków na ból gardła

     Ból gardła często towarzyszy przeziębieniu i grypie. Jest bardzo uciążliwy, ponieważ objawia się on często drapaniem, chrypą, suchością, a nawet pieczeniem. Bólowi gardła bardzo często towarzyszą także inne objawy, takie jak: podwyższona temperatura ciała, katar, kaszel, osłabienie, a ryzyko zachorowania wzrasta jesienią i zimą. Mojaapteka.pl oferuje bogatą ofertę preparatów w wielu formach – w postaci lizaków, syropów, płynów do płukania, tabletek i sprayów, dzięki czemu pacjenci bez problemu dopasują formę leku do swoich preferencji. Substancjami czynnymi leków na ból gardła są często benzydamina, chlorek flurbiprofen, tymianek, żurawina, porost islandzki, prawoślaz, bez czarny czy pelargonia afrykańska.

     Ból gardła wywołany jest przez wirusy i bakterie. W szybkim tempie ból przybiera na sile, a gdy dochodzi do zapalenia gardła, bądź anginy leczenie należy wspomóc odpowiednimi lekami. Mojaapteka.pl oferuje szereg leków na ból gardła i dostępne są one bez recepty. Pacjenci z bólem gardła bardzo często sięgają po leki bez recepty, a dzięki temu, że są dostępne w wielu formach, niektóre z nich mogą być również podawane dzieciom. Rodzice dla swoich dzieci najczęściej wybierają te w postaci syropów, sprayów i lizaków, ze względu na bezpieczną formę podania oraz na ich atrakcyjne dla dzieci smaki, takie jak np. czarna porzeczka czy owoce leśne.

     Lek na ból gardła w ofercie Mojaapteka.pl

     W domowej apteczce warto posiadać leki na ból gardła, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, kiedy to ryzyko zachorowania znacznie wzrasta. Należy również pamiętać, że infekcje gardła wywołane przez wirusy bardzo szybko się rozprzestrzeniają, dlatego ryzyko zarażenia się nimi jest bardzo wysokie. Co więcej, infekcje bardzo szybko się rozwijają, dlatego lek warto zastosować zaraz po pojawieniu się pierwszych objawów. Mojaapteka.pl oferuje wygodną formę zakupów internetowych, z której korzysta coraz większa liczba pacjentów. Oferuje także bogatą ofertę leków na gardło w wielu postaciach.