Żele chłodzące

Aktywne filtry

Żel chłodzący od Mojaapteka.pl

Żele o działaniu chłodzącym to produkty przeznaczone do stosowania miejscowego. Stosowane są m.in. w celu łagodzenia bólów mięśni i stawów, bólów reumatycznych czy zmniejszenia napięcia mięśni. Mogą być stosowane także przy urazach, takich jak stłuczenie czy skręcenie. Wykazują działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne i przeciwobrzękowe. Pacjenci stosujący żele chłodzące odczuwają przyjemne uczucie chłodu na skórze, przynoszące ulgę w bólu. Głównymi składnikami żelów oferowanych przez Mojaapteka.pl są m.in.: mentol, kamfora, naproksen, diklofenak sodowy, rumianek, melisa czy olejki, takie jak: pomarańczowy, sosnowy, lawendowy, bergamotowy. Żel chłodzący, dzięki zawartym w nich składnikom, uśmierza i łagodzi ból, a także łagodzi napięcie, dlatego często stosowany jest także po wysiłku fizycznym.

Mojaapteka.pl – bogata oferta żelów chłodzących

Żele o działaniu chłodzącym stosowane są przez pacjentów w różnym wieku. To często obowiązkowy element wyposażenia domowej apteczki sportowców, ponieważ niweluje napięcie mięśni po wysiłku fizycznym. Co więcej, zmniejsza uczucie zmęczenia, przywraca komfort, a przyjemne uczucie chłodu często także relaksuje. Żele często stosowane są także przez seniorów, np. na bóle mięśni i stawów czy bóle reumatyczne. Łagodzą ból, działają przeciwobrzękowo, a dzięki zawartości mentolu, po zastosowaniu żelu pacjenci odczuwają przyjemne uczucie chłodzenia w miejscu zastosowania żelu. Bóle stawów często ograniczają aktywność fizyczną osób, dlatego żel pomaga także w dbaniu o kondycję ruchową. Pielęgnuje i relaksuje okolice, w które został wmasowany.

Żel chłodzący warto posiadać w swojej domowej apteczce, aby w przypadku wystąpienia objawów bólowych móc od razu go zastosować. Żele w swoich składach zawierają mentol i ekstrakty z ziół. W wielu przypadkach przywracają pacjentom komfort i niwelują uczucie dyskomfortu spowodowane dolegliwościami bólowymi. Wszystkie niezbędne informacje dotyczące składu i działania każdego z żelu oferowanego przez Mojaapteka.pl, dostępne są w opisach produktów. Dzięki wygodnej formie zakupów online wizyta w stacjonarnej aptece nie jest już obowiązkowa