Syropy na serce i krążenie

Aktywne filtry

Syrop na serce może wspierać układ krążenia

Właściwe działanie układu naczyniowo-sercowego ma niebagatelne znaczenie nie tylko dla funkcjonowania układu krążenia, ale również wpływa na sprawność całego organizmu. Niestety, obecnie choroby związane z niewydolnością serca i układu krążeniowego stanowią najczęstszą przyczynę zgonów w krajach rozwiniętych. Tak duża skala tego problemu nie tylko wynika z postępującego starzenia się społeczeństwa, ale również z niewłaściwego stylu życia. Choć niewłaściwa dieta czy brak aktywności fizycznej, nie stanowią jedynej przyczyny np. niewydolności serca, to jednak nie jest tajemnicą, że zdrowe odżywianie i zdrowe nawyki wspierają profilaktykę chorób serca.

W składzie wielu syropów na serce znajdziemy m.in. kwasy tłuszczowe omega-3, omega-6 czy omega-9, które mogą wspomagać utrzymanie właściwego poziomu cholesterolu we krwi. Często uzupełnia je witamina E, która cechuje się właściwościami mogącymi zmniejszać stres oksydacyjny. Co więcej, m.in. kwiatostan głogu, który również zawiera wiele suplementów diety na serce w formie syropu, może wykazywać właściwości przeciwmiażdżycowe.

Bogaty wybór syropów na serce w asortymencie Mojaapteka.pl

W Mojaapteka.pl znajdziesz wiele suplementów diety, w tym syropy mogące usprawniać działanie układu krążeniowego, naczyniowo-sercowego. Ich skład obfituje w substancje czynne, które charakteryzują się właściwościami mogącymi wspierać pracę serca czy pomagać m.in. podczas niewydolności żylnej, w tym np. w leczeniu żylaków, niwelowaniu obrzęków czy uczucia ciężkości nóg. Takie składniki, jak wyciąg z owoców kasztanowca, miłorzębu czy arniki mogą wspierać poprawę przepływu krwi przez naczynia krwionośne, a także dotlenienia naczyń żylnych, co również wpływa na pracę samego serca.  Syropy na serce z Mojaapteka.pl to nie tylko preparaty mające usprawnić pracę układu naczyniowo-sercowego, ale również odporność organizmu. Dlatego w naszym katalogu znajdziesz wiele syropów, które posiadają składniki o właściwościach wzmacniających, jak np. olej z rozmarynu czy witaminę D.