Filtruj według

Postać

  Postać

  Typ

   Typ

   Majtki poporodowe

   Aktywne filtry

   Majtki poporodowe wielorazowego użytku – Mojaapteka.pl

   Niezależnie od tego, czy był to poród naturalny, czy cesarskie cięcie, aby wrócić do stanu sprzed porodu, organizm kobiety potrzebuje nawet kilku tygodni. W okresie rekonwalescencji kobietom zalecane jest noszenie majtek poporodowych, ponieważ po porodzie macica zaczyna się skurczać, a także usuwać pozostałe łożysko. Co więcej, może wystąpić również krwawienie poporodowe z pochwy. Najczęściej trwa ono kilka tygodni. Regeneracja ciała po porodzie może trwać od kilku tygodni do nawet kilku miesięcy, i to właśnie w tym czasie najczęściej kobiety noszą majtki wielorazowe. Majtki poporodowe jednorazowe i majtki poporodowe wielorazowe przeznaczone są dla kobiet w okresie połogu. Majtki poporodowe wybrać należy, dostosowując je do swojego rozmiaru. Nie powinny one być zbyt ciasne, ponieważ mogą uszkodzić one rany po porodzie.

   Majtki poporodowe siateczkowe – zapoznaj się z bogatą ofertą Mojaapteka.pl

   Majtki poporodowe wielorazowe są wykonane z delikatnej siateczki, dzięki czemu zapewniają swobodną cyrkulację powietrza i zapobiegają podrażnieniom skóry. Są wygodne, chłonne i można prać je ręcznie. Dzięki temu, że majtki poporodowe są tak wygodne, kobiety w okresie połogu, czują się w nich bardzo swobodnie. Specjalne majtki poporodowe wielorazowe mają miejsce na wymienne wkłady higieniczne, które nie wypadają i pozostają na swoim miejscu. Majtki należy regularnie prać i wymieniać. Ich fason i elastyczność sprawiają, że mimo ruchu, majtki poporodowe pozostają na swoim miejscu i nie przemieszczają się. Jakie majtki poporodowe wybrać? W Mojaapteka.pl dostępne są różne rozmiary, a wszystkie szczegółowe informacje podane są w opisach produktów.

   MojaApteka.pl – majtki siateczkowe poporodowe zapewniające komfort

   Podczas połogu organizm kobiety jest bardzo słaby, dlatego w tym czasie powinna jak najwięcej odpoczywać. Niestety, regeneracji ciała nie pomaga ciągłe zmęczenie związane z opieką nad noworodkiem. Aby na co dzień czuć się swobodnie w domowej apteczce każdej kobiety, która dopiero co urodziła dziecko, powinny znaleźć się siateczkowe majtki poporodowe. Dlaczego? Ponieważ majtki z siateczki zapewniają swobodny przepływ powietrza. Częste wietrzenie okolic intymnych zalecane jest w okresie połogu, dlatego tak ważne jest, aby majtki poporodowe siateczkowe zapewniały swobodny przepływ powietrza. To przyspiesza gojenie się ran i podrażnień po porodzie, również po cesarskim cięciu. Wielorazowe majtki poporodowe siateczkowe w MojaApteka.pl kupić można online. Majtki z siateczki warto kupić jeszcze przed porodem, aby mieć przygotowany ich zapas. Warto zabrać je także ze sobą do szpitala, aby po urodzeniu dziecka nosić bieliznę, która nie będzie opinać obolałego brzucha, bądź pochwy. Bez względu na rodzaj porodu, kobieta jest bardzo obolała, dlatego tak ważne jest, aby miała przygotowane majtki poporodowe jednorazowe lub wielorazowe. Jaki rodzaj majtek wybrać? To kwestia indywidualna. Majtki wielorazowe to dobre rozwiązanie na pierwsze dni po urodzeniu dziecka, ponieważ to właśnie wtedy występuje największe krwawienie z pochwy, a macica oczyszcza się z resztek łożyska. Majtki poporodowe jednorazowe doskonale sprawdzą się w ostatnich dniach rekonwalescencji, kiedy to krwawienie z pochwy nieco już ustaje.

   Majki poporodowe wielorazowe w ofercie MojaApteka.pl

   Podczas połogu kobieta regeneruje się po porodzie. To także czas na gojenie się ran, zarówno w okolicach pochwy, jak i na brzuchu. Ten czas najlepiej spędzić w domu, nie przeciążając się i odpoczywając na tyle, na ile pozwala na to noworodek. Delikatna gumka w majtkach poporodowych nie powoduje podrażnień, które są szczególnie dotkliwe w pierwszych dniach połogu. Rany, gojenie i podrażnienia skóry sprawiają, że bardzo trudno jest odczuć komfort, jednak aby czuć się możliwie swobodnie, warto kupić majtki poporodowe wielorazowe, ponieważ bielizna poporodowa nie podrażnia skóry po naturalnym porodzie i cesarskim cięciu.

   Majtki poporodowe jednorazowe – w MojaApteka.pl kupisz je online

   W naszej ofercie dostępne są również majtki poporodowe jednorazowe. Majtki jednorazowe wykonane są w przewiewnej i lekkie włókniny, a dzięki delikatnym gumkom, kobieta w okresie połogu nie odczuwa ucisku w okolicach brzucha i pachwin. Każda sztuka zapakowana jest w osobny woreczek. Majtki poporodowe jednorazowe nosić należy wraz z wkładami chłonnymi. Poporodowe majtki należy używać jak zwykłą bieliznę. Dzięki temu, że są lekkie i wykonane z przewiewnego materiału zapewniają komfort kobietom po 9-miesięcznym okresie ciąży. Co więcej, majtki poporodowe jednorazowe wspierają proces gojenia się rany po cesarskim cięciu, bądź po porodzie naturalnym.

   Majtki poporodowe – bogata oferta produktów w ofercie MojaApteka.pl

   MojaApteka.pl oferuje bogatą ofertę dla kobiet na pierwsze dni po ciąży. W ofercie dostępne są majtki poporodowe jednorazowe oraz majki wielorazowe. Majki poporodowe jednorazowe i wielorazowe dostępne są w różnych rozmiarach, dzięki czemu każda kobieta bez problemu dopasuje je do swoich potrzeb. MojaAtpeka.pl oferuje wygodną formę zakupów online, dzięki czemu każda kobieta może dokonać zakupu bez konieczności odwiedzania stacjonarnej apteki. To niezwykle wygodna opcja, zwłaszcza dla kobiet, które po narodzinach dziecka powinny jak najwięcej odpoczywać w domu. Bielizna poporodowa to coś, w co warto wyposażyć się jeszcze przed porodem i zabrać ze sobą do szpitala. Tam przyda się ona zaraz po narodzinach dziecka. Dzięki nim już od samego początku kobieta będzie mogła czuć swobodnie i wygodnie, mimo krwawienia z pochwy. Majtki poporodowe jednorazowe należy wymienić po jednym użytkowaniu. Majtki wielorazowe należy prać ręcznie. Przeznaczone są do wielokrotnego użytku i posłużą przez wiele tygodni, podczas których każda kobieta po porodzie musi być przygotowana na krwawienie. Majtki poporodowe siateczkowe dla kobiet warto kupić w większych ilościach. Złóż zamówienie online i kup majtki poporodowe jednorazowe bądź majtki poporodowe siateczkowe właśnie u nas. Oferujemy szybką wysyłkę.