Probiotyki ginekologiczne

Problemy z infekcjami układu moczowo-płciowego to powszechny problem wśród kobiet. Podczas kuracji, a także po leczeniu, należy zadbać o właściwą odbudowę flory bakteryjnej pochwy. Poznaj szeroką ofertę probiotyków ginekologicznych, które znajdziesz w Mojaapteka.pl

Aktywne filtry

Probiotyki ginekologiczne bez recepty – zadbaj o swoje zdrowie intymne

Grudkowate i białe upławy, uporczywe swędzenie miejsc intymnych, pieczenie i uczucie napięcia skóry – to kilka najpopularniejszych objawów infekcji pochwy. Dzieje się tak zazwyczaj, kiedy zmienia się jej pH. Kiedy kwaśne środowisko pochwy zaczyna się zmieniać, wiele bakterii i drożdżaków może w szybkim tempie namnożyć się w kobiecym narządzie. Nie możemy oczywiście bagatelizować problemu. Probiotyki te można stosować uzupełniająco w trakcie terapii lekami na infekcje grzybicze, bakteryjne czy wirusowe, gdyż mają za zadanie wspomóc kurację. Warto pamiętać, że flora bakteryjna pochwy składa się w 95% z pałeczek kwasu mlekowego. Dlatego wiele z probiotyków, dla kobiet borykających się z infekcjami pochwy, zawiera kwas mlekowy, który sprzyja skorygowaniu pH i może przyczynić się do odbudowy ekosystemu pochwy. Zawarte w probiotykach szczepy bakterii polecane są również kobietom stosującym antykoncepcję, prowadzącym aktywny tryb życia czy w trakcie menstruacji.

Bogata oferta probiotyków ginekologicznych bez recepty w Mojaapteka.pl

W szerokim asortymencie naszej apteki znajdziesz wiele produktów o różnorodnych sposobach stosowania. Oferujemy probiotyki ginekologiczne doustne w wygodnych kapsułkach lub wyroby medyczne w globulkach dopochwowych. Możesz dopasować właściwy probiotyk do swoich preferencji. Warto także zwrócić uwagę na ich skład i wybrać produkt pod kątem zawartych w nich szczepów bakterii. Jeśli nie wiesz, które będą dla Ciebie najlepsze – z pewnością twój lekarz pomoże Ci wybrać odpowiedni probiotyk.

Kupując w naszej aptece internetowej, nie tylko możesz wybierać spośród wielu produktów, ale także masz gwarancję szybkiej wysyłki zamówionych wyrobów medycznych. Borykasz się z infekcjami układu moczowo-płciowego lub chcesz zadbać o właściwą profilaktykę zdrowia intymnego? Zapoznaj się z naszą ofertą probiotyków ginekologicznych.