Tabletki na sen ziołowe

Aktywne filtry

Lepszy sen dzięki tabletkom na sen ziołowym z Mojaapteka.pl

Osoby cierpiące na bezsenność mają trudności z zasypianiem. Co więcej, ich sen jest bardzo płytki, dlatego też osoby zmagające się z bezsennością często budzą się w nocy. Przyczyn bezsenności jest wiele. Najczęstszymi przyczynami są stres, zaburzenia psychiczne, nieodpowiednia higiena snu czy nieregularny sen. Mojaapteka.pl oferuje tabletki na sen ziołowe, które dzięki zawartym w nich składnikom, wspierają zasypianie i spokojny sen. Substancjami czynnymi tabletek na sen ziołowych są: wyciąg z ziela melisy, wyciąg suchy z korzenia kozłka, z szyszek chmielu i ziela męczennicy. Melisa powszechnie znana jest ze swojego działania uspokajającego. Zalecana jest do stosowania w stanach nadmiernego napięcia nerwowego. Ma również działanie odprężające, dlatego też pomaga w zasypianiu. Kozłek lekarski ma właściwości uspokajające. Wycisza i zmniejsza napięcie. Szyszki chmielu łagodzą napięcie nerwowe. Ziele męczennicy działa uspokajająco i przeciwlękowo.

Trudności z zasypianiem mają niekorzystny wpływ na jakość snu oraz ogólne samopoczucie. Osoby cierpiące na bezsenność są często rozdrażnione i przemęczone. Mają także problemy z koncentracją. Skarżą się także na pogorszenie jakości życia. Pacjenci zmagający się z bezsennością często sięgają po tabletki bez recepty. Ziołowe tabletki na lepszy sen dostępne są w ofercie w Mojaapteka.pl.  Tabletki kupić można bez online, czyli bez konieczności wychodzenia z domu.

Mojaapteka.pl – tabletki na trudności z zasypianiem

Zaburzenia snu powszechne są zazwyczaj u osób starszych, jednak problem ten dotyka również dzieci i młodzież. Nieprzespana noc ma negatywny wpływ na samopoczucie, koncentrację, a w dłuższej perspektywie – na jakość życia. Osoby cierpiące na bezsenność często sięgają po produkty lecznicze w postaci tabletek na sen ziołowych. Dostępne są bez recepty. W MojaApteka.pl można kupić je online.