Wkładki laktacyjne

Aktywne filtry

Laktacyjne wkładki od Mojaapteka.pl

Przeciekający pokarm z piersi to problem, z którym zmagają się młode mamy. Jeszcze przed porodem, podczas kompletowania wyprawki, warto więc wyposażyć się we wkładki laktacyjne, dzięki którym ochronimy ubrania przed plamami w okolicy piersi.  To niezbędnik każdej kobiety, zwłaszcza podczas pierwszych tygodni po porodzie. Oferowane przez Mojaapteka.pl laktacyjne wkładki są ultracienkie, a co za tym idzie, bardzo dyskretne. Mają również cielisty kolor oraz anatomiczny kształt, dzięki czemu bez problemu dopasowują się do kształtu piersi kobiety. Wkładki mają także samoprzylepny pasek, dzięki któremu nie przesuwają się podczas noszenia.

Dzięki wkładkom laktacyjnym młode mamy mogą czuć się komfortowo. Władki są bardzo chłonne i zapewniają suchość. W pierwszych tygodniach po porodzie, kiedy to piersi kobiety są przepełnione pokarmem, wypływa z nich mleko. Jest to bardzo problematyczne, a towarzyszące temu uczucie wilgoci, bardzo nieprzyjemne.

Mojaapteka.pl – laktacyjne wkładki na pierwsze miesiące po porodzie

Wysokiej jakości wkładki są praktyczne, wygodne i estetyczne. To niezbędny element, w jaki należy wyposażyć się jeszcze przed porodem, aby w momencie, w którym przeciekający pokarm zacznie stanowić problem, móc od razu je zastosować. Mają one wyprofilowany kształt, dlatego w naturalny sposób przylegają do piersi. Brzegi wkładek laktacyjnych są bardzo cienkie i delikatnie wykończone, dlatego noszenie ich jest tak wygodne i komfortowe. Środkowe warstwy, które zatrzymują wyciekający pokarm, zamieniają go w żel. Nosząc wkładki, kobiety nie muszą obawiać się dodatkowego bólu piersi, które w okresie karmienia są bardzo wrażliwe. . Mojaapteka.pl posiada bogatą ofertę wkładek laktacyjnych, w opakowaniach od kilku do kilkudziesięciu sztuk.