Tabletki na ból gardła

Aktywne filtry

Bogata oferta tabletek na ból gardła – Mojaapteka.pl

Ból gardła dotyka pacjentów w każdym wieku. To częsty objaw przeziębienia i grypy, a ryzyko zachorowania wzrasta podczas okresu jesienno-zimowego. Chore gardło objawia się bólem, pieczeniem, podrażnieniem, a także suchością. Bólowi gardła towarzyszą również często inne objawy m.in. katar, kaszel czy podwyższona temperatura ciała. Podrażnione gardło bywa bardzo uciążliwe, ponieważ może być przyczyną problemów z przełykaniem. Składnikami tabletek na gardło są m.in.: chlorek cetylopirydyniowy, flurbiprofen, porost islandzki, prawoślaz, pelargonia afrykańska, żurawina czy bez czarny. Tabletki na ból gardła dostępne są w różnych smakach. Mogą mieć one tradycyjny miętowy smak. Mają także smaki owocowe takie jak: czarna porzeczka, owoce leśne, smak cytrynowy bądź pomarańczowy.

Ból gardła wywołany jest przez wirusy. Może on ustąpić samoistnie, jednak zazwyczaj jest na tyle uciążliwy, że pacjenci sięgają po preparaty w postaci tabletek na ból gardła. Tabletki mają działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne, tak więc dzięki stosowaniu tabletek pacjenci odczuwają ulgę w bólu. Tabletki nawilżają gardło, które podczas przebiegu infekcji nie jest odpowiednio nawilżone, a pacjenci odczuwają nieprzyjemne uczucie suchości.

Mojaapteka.pl - pastylki na ból gardła

Infekcje górnych dróg oddechowych często towarzyszom pacjentom podczas przeziębienia lub grypy. W domowej apteczce każdego pacjenta powinny znaleźć się tabletki na gardło, które będą mogli zastosować zaraz po wystąpieniu pierwszych objawów. Infekcje gardła rozwijają się bardzo szybko, a gdy przyczyną infekcji jest wirus, ryzyko zarażenia się jest bardzo wysokie. Tabletki z ekstraktami roślinnymi korzystnie wpływają na kondycję gardła. Łagodzą podrażnienie i ból, nawilżają gardło, łagodzą chrypkę i suchość, a także poprawiają emisję głosu. Tabletki to najczęstsza forma leków, po które sięgają pacjenci w przypadku infekcji gardła. Dostępne są w wielu smakach. W Mojaapteka.pl tabletki kupić można online. Na tę wygodną formę zakupów decyduje się coraz to większa liczba pacjentów. Dzięki zakupom internetowym wizyta w stacjonarnej aptece nie jest już konieczna.