Maści na hemoroidy bez recepty

Zmagasz się z hemoroidami? Postaw na sprawdzoną maść bez recepty. W ofercie Mojaapteka.pl znajdziesz szeroki wybór maści na hemoroidy.

Aktywne filtry

Maść bez recepty na żylaki odbytu

Zmagasz się z hemoroidami? Ten problem dotyka wiele osób niezależnie od wieku. Hemoroidy, nazywane także żylakami odbytu, są bardzo bolesne i utrudniają życie codzienne. Krwawią, bolą i utrudniają wypróżnianie. Jak poradzić sobie z tym problemem? Sprawdź ofertę Mojaapteka.pl. W naszej ofercie znajdziesz maści na hemoroidy, które ukoją Twój ból. Maści doodbytnicze przeznaczone są do miejscowego leczenia hemoroidów zewnętrznych oraz wewnętrznych. Działają także przeciwzapalnie i przeciwświądowo. Niestety, żylakom odbytu często towarzyszy także świąd. Maści na żylaki odbytu posiadają wiele właściwości, które pomogą uporać się z uporczywymi objawami. Maść działa także przeciwbólowo i miejscowo znieczula. Ból, pieczenie, świąd? Zastosuj maści na hemoroidy zewnętrzne i wewnętrzne z oferty Mojaapteka.pl.

Maści na hemoroidy bez recepty

Maść pomoże uporać Ci się z nieprzyjemnymi objawami takimi jak: ból, świąd i pieczenie. Zahamuje także krwawienie z naczyń i znacznie zmniejszy obrzęk. Zmagasz się z hemoroidami i nie wiesz, jak sobie pomóc? W ofercie Mojaapteka.pl znajdziesz szeroki wybór maści na hemoroidy. Pamiętaj jednak, by przed zastosowaniem koniecznie zapoznać się z treścią ulotki. Jak każdy lek, maść może powodować działania niepożądane. Maść stosowana według zaleceń zawartych w ulotce, przyniesie Ci ulgę. Hemoroidy to problem, z którym zmagają się osoby w każdym wieku. Nie ignoruj objawów. Wraz z wiekiem rośnie ryzyko występowania hemoroidów. Początkowo objawy są mało zauważalne. Z czasem ból staje się coraz bardziej uporczywy, a wypróżnianie – bardzo bolesne.

Nieleczone żylaki odbytu często trzeba operować. Leczenie hemoroidów w początkowym stadium może zakończyć się tylko leczeniem zachowawczym. Nie ignoruj bolesnych objawów. Użyj maści, która znieczuli bolące miejsce i zmniejszy obrzęk. W treści ulotki znajdziesz wszystkie niezbędne informacje potrzebne do prawidłowego stosowania leku.