Syropy na mokry kaszel

Aktywne filtry

Syrop na mokry kaszel – ułatwi odkrztuszanie wydzieliny

Nieprzyjemne uczucie oblepionego gardła i przełyku zachęca do odkrztuszania wydzieliny, która pojawia się najczęściej w trakcie przeziębienia lub grypy. Zalegająca w drogach oddechowych powoduje ogromny dyskomfort, jednak nie nosi żadnych cech napadów – jak w przypadku kaszlu suchego, który niekiedy powoduje trudności w złapaniu oddechu. Największą skutecznością cechują się syropy wykrztuśne, które ułatwiają usunięcie wydzieliny z dróg oddechowych poprzez znaczne zmniejszenie jej lepkości oraz rozrzedzenie.

Tego typu właściwości posiadają wszystkie syropy o działaniu mukolitycznym i wykrztuśnym. Najlepiej zaopatrzyć się w preparat o podwójnym działaniu skoncentrowany na skutecznym pozbywaniu się wydzieliny. Wybierając syrop na mokry kaszel bez recepty z naszej apteki będziesz miał pewność, że zawarte w nim substancje jak: ambroksol, gwajafenezyna, acetylosteina lub bromheksyna wykazują silne działanie wykrztuśne i udrożniające oddychanie.

Ziołowe syropy na kaszel mokry – naturalne rozwiązanie z Mojaapteka.pl

Przy pierwszych oznakach grypy najczęściej sięgamy po ziołowe syropy, które dobrze radzą sobie z rozwijającymi się pierwszymi objawami. Oparte głównie na skutecznym działaniu pierwiosnku, ziela tymianku, bluszczu, kwiatów dziewanny lub wyciąg z liści babki lancetowatej pozwalają na  pozbycie się uporczywego problemu już w pierwszym stadium choroby. Stanowią również jedne z najczęstszych substancji w pastylkach do ssania.

Choroby układu oddechowego wymagają szybkiego działania, a syrop jest jedną z łatwiejszych form podania. Ich działanie przeciwbakteryjne i przeciwzapalne łagodzi początkowe objawy przeziębienia i wspomaga organizm w procesie walki z chorobą oraz gęstą, zalegającą wydzieliną. Przy pogorszeniu objawów warto skontaktować się z lekarzem, jednak odpowiednio dobrane syropy na mokry kaszel bez recepty pomogą zmniejszyć dyskomfort. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.