Żele przeciwbólowe

Aktywne filtry

Szerokie zastosowanie żelów przeciwbólowych – Mojaapteka.pl

Przyczyną bólu mogą być m.in.: skręcenia, urazy ścięgien, obrzęki pooperacyjne, choroby kręgosłupa, stłuczenia czy zapalenia stawów. W przypadku tego rodzaju bólów pacjenci często sięgają po żele przeciwbólowe, które dostępne są bez recepty i są przeznaczone do objawowego leczenia miejscowego. Substancjami czynnymi żelów przeciwbólowych są m.in.: diklofenak, ibuprofen, heparyna czy naproksen. Substancje te mają działanie przeciwbólowe, a ich zastosowanie w miejscu występowania bólu, zmniejsza dolegliwości bólowe. Żele o działaniu przeciwbólowym są łatwe w użyciu. Niewielką ilość żelu należy nałożyć w miejsce występowania bólu, po jego wcześniejszym oczyszczeniu i osuszeniu.

Ból dotyka pacjentów w każdym wieku, a po żele przeciwbólowe sięgają pacjenci nie tylko w podeszłym wieku, lecz także osoby młode. Ze względu na częste występowanie bólu różnego pochodzenia, Mojaapteka.pl oferuje szeroki wybór żelów przeciwbólowych, które mają za zadanie złagodzić dolegliwości bólowe oraz przynieść ulgę w bólu. Żele nie drażnią skóry i są dla niej bezpieczne.

Mojaapteka.pl – szeroki wybór żelów przeciwbólowych

Po żele o działaniu przeciwbólowym sięgają pacjenci, którym ból spowodowany m.in.  schorzeniami kręgosłupa, przeciążeniem czy stanami zapalnymi, uniemożliwia codzienne funkcjonowanie. W domowej apteczce każdego pacjenta powinien znaleźć się żel przeciwbólowy, który dzięki szerokiemu zastosowaniu, może zostać zastosowany w wielu przypadkach. Dzięki żelowi przeciwbólowemu pacjent może odczuć ulgę w bólu i cieszyć się swobodą ruchu, i komfortem. Żel przeznaczony jest dla młodzieży, dorosłych oraz dla seniorów. Może być stosowany na m.in. bóle mięśni, stawów, kości czy pleców. Internetowa apteka Mojaapteka.pl oferuje szeroki wybór wyrobów medycznych, w tym żele o działaniu przeciwbólowym. Co więcej, pacjenci mogą kupić je online, dzięki czemu wizyta w stacjonarnej aptece nie jest już koniecznością.