Lubrykanty na bazie wody

Produkty nawilżające dbające o zdrowie intymne na bazie wody mogą zadbać o odpowiedni komfort podczas stosunku płciowego, wspomagać zdrowie kobiety borykającej się z suchością pochwy czy pomóc podczas aplikacji prezerwatywy. W Mojaapteka.pl znajdziesz szeroki wybór preparatów o właściwościach nawilżających na bazie wody.

Aktywne filtry

Lubrykant na bazie wody – wspomagający życie intymne 

Odczuwana suchość w miejscach intymnych może mieć różnorodne źródło. Często jest to objaw suchości pochwy, ale również dolegliwość towarzysząca menopauzie. Może wynikać także z zażywanej antykoncepcji hormonalnej, doskwierać podczas ciąży, karmienia piersią czy podczas połogu. Mało kobiet również wie, że także stosowane w codziennej higienie środki myjące, np. mydła czy proszki do prania mogą podrażniać i wysuszać okolice miejsc intymnych. Zbyt mało nawilżony układ płciowy kobiety może powodować, że podczas stosunku kobieta może odczuwać ból. Dlatego wiele dostępnych w naszej bogatej ofercie lubrykantów  znajdziesz również wyroby medyczne, w tym lubrykanty na bazie wody, jak np. żele Unimil czy Durex. Są to produkty z serii wspierającej nawilżenie miejsc intymnych, o najbardziej naturalnym składzie, które mogą stanowić najdelikatniejszą formę nawilżenia pochwy, odbytu. Warto dodać, że ich delikatny i naturalny skład może także zapobiegać podrażnieniom czy niwelować ryzyko wystąpienia uczulenia w wyniku aplikacji preparatu.

Suchość pochwy może również wynikać z zaburzonego poziomu pH. W naszej aptece internetowej znajdziesz także lubrykanty na bazie wody, które w składzie zawierają substancje mające właściwości regulujące i przywracające właściwe pH pochwy. Właściwe nawilżenie miejsc intymnych może przyczyniać się do zwiększenia komfortu podczas stosunku i do wzbogacenia życia seksualnego. Wiele z nich producenci określają jako preparaty mogące pomagać także podczas masażu nie tylko okolic intymnych, ale również całego ciała. Warto nadmienić, że wyroby medyczne, w tym żele intymne np. tak znanych marek jak żele Unimil lub Durex, które znajdziesz w Mojaapteka.pl, które oparte są na wodnej bazie, zazwyczaj nie pozostawiają widocznych i lepkich plam na bieliźnie czy pościeli.  W naszym intuicyjnym i przejrzystym katalogu znajdziesz m.in. produkty bezwonne i bezbarwne, które mogą nie tylko odpowiednio nawilżyć miejsca intymne, ale również stanowić niemal niedostrzegalną formę nawilżenia. Żele nawilżające wodne to także produkty, które są łatwo rozpuszczalne w wodzie, stąd łatwo usunąć je po aplikacji lub po stosunku seksualnym.

Lubrykant wodny w szerokim asortymencie Mojaapteka.pl

Oferujemy Ci szeroki wybór lubrykantów na bazie wody do stosunku waginalnego, analnego i oralnego. Na stronie naszej apteki internetowej znajdziesz także produkty rozgrzewające, np. żele Unimil jak i chłodzące, które mogą intensyfikować doznania podczas stosunku seksualnego. Wiele z nich zawiera m.in. pobudzające ekstrakty roślinne, np. z guarany, by wzmocnić odczucia podczas intymnych zbliżeń. Lubrykant na bazie wody to produkt, który może być używany z prezerwatywą. Dbałość o zdrowe życie intymne jest niezwykle ważne, dlatego nie trzeba rezygnować z antykoncepcji mechanicznej podczas stosowania nawilżających żeli na bazie wody. Jednocześnie należy podkreślić, że lubrykant wodny nie może być stosowany jako metoda antykoncepcyjna.

Właściwy stopień nawilżenia powinien być dopasowany do potrzeb osoby bądź do dwojga partnerów. W naszej bogatej ofercie znajdziesz m.in. lubrykanty wodne silnie nawilżające. W ich składzie często znajdziemy takie składniki, jak aloes o silnych właściwościach nawilżających i łagodzących podrażnienia czy witaminę E, która poprawia ukrwienie skóry. Warto wskazać, że w leczeniu suchości pochwy mogą okazać się pomocne lubrykanty wodne certyfikowane przez SGS, które stanowią wyrób medyczny ze wskazaniem do stosowania podczas tej dolegliwości. W naszej aptece internetowej znajdziesz również takiego rodzaju produkty.

W Mojaapteka.pl oferujemy również lubrykant wodny w wielu odsłonach smakowych, m.in. o smaku wiśniowym czy truskawkowym, które mogą urozmaicić stosunek płciowy. Co więcej, lubrykanty wodne można stosować nie tylko, kiedy pojawia się niewystarczające nawilżenie pochwy czy miejsc intymnych. Nie ma przeciwwskazań, by stosować żele nawilżające na bazie wody, gdy pochwa jest odpowiednio nawilżona. Często takie wyroby medyczne ułatwiają np. korzystanie z erotycznych urządzeń czy gadżetów np. podczas stosunku analnego.

Warto nadmienić, że nasza apteka internetowa to nie tylko miejsce, w którym znajdziesz szeroki wybór wyrobów medycznych mających zadbać o komfort życia intymnego, ale również sprawdzona wysyłka zamówienia. Oferujemy Ci dostarczenie przesyłki pod wskazany adres. W naszej ofercie znajdziesz również bogatą ofertę produktów w doskonałych i atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z szerokim asortymentem Mojaapteka.pl, w której znajdziesz m.in. lubrykanty na bazie wody.