Prezerwatywy z wypustkami

Choć przede wszystkim prezerwatywy zostały stworzone po to, by zapobiegać zajściu w ciążę czy zmniejszyć ryzyko zakażenia się chorobami płciowymi, to jednak dziś producenci tego typu antykoncepcji oferują kondomy w wielu wariantach, które mają także zintensyfikować doznania podczas stosunku seksualnego.

Aktywne filtry

Prezerwatywa z wypustkami – produkt mogący wzmocnić doznań seksualnych

Zdrowy seks to bardzo ważny element prawidłowego funkcjonowania organizmu. Mechaniczna antykoncepcja, czyli stosowanie prezerwatyw, ma na celu ochronić nas przed zakażeniem chorobami układu moczowo-płciowego, a także przed zajściem w ciążę. Jednak sfera seksualna nie opiera się jedynie na właściwym zabezpieczeniu. Ważną kwestią są także doznania podczas stosunku seksualnego. Dlatego w naszej aptece znajdziesz wiele produktów, mających właściwości zwiększające doznania, uwrażliwiające miejsca intymne w celu pobudzenia pożądania czy utrzymania wzwodu. Prezerwatywy, które na swojej powierzchni mają wypustki lub prążki mają zapewnić odpowiednią stymulację dla obojga partnerów, zwiększyć intensywność stosunku seksualnego. Prążki i wypustki, które znajdują się już u nasady prezerwatywy, mają także stymulować łechtaczkę kobiety.

Prezerwatywy stymulujące w szerokim asortymencie naszej apteki internetowej.

W ofercie Mojaapteka.pl znajdziesz wiele prezerwatyw w różnych wariantach. Posiadamy prezerwatywy stymulujące, które posiadają także substancje nawilżające, chłodzące oraz rozgrzewające, które mają jeszcze silniej zwiększyć odczuwaną przyjemność, ale również zadbać o komfort podczas seksu.

Wiele osób aktywnych seksualnie obawia się, że nowoczesne prezerwatywy, w których zastosowano wypustki, prążki czy środki nawilżające charakteryzują się obniżoną wytrzymałością, a to wpływa na ich niską ochronę. Nic bardziej mylnego. Dziś renomowani producenci prezerwatyw, tacy jak DurexUnimil dbają o najwyższe standardy każdego produktu mechanicznej antykoncepcji. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem wyrobów medycznych, którym znajdziesz m.in. stymulujące prezerwatywy z wypustkami. Pamiętajmy jednak, że żadna antykoncepcja nie zapewnia 100% ochrony przed zajściem w ciążę lub zarażeniem się chorobami płciowymi!