Prezerwatywy wydłużające stosunek

Wielu mężczyzn cierpi na zaburzenia erekcji, w tym przedwczesny wytrysk. Problemy ze zbyt krótko trwającym stosunkiem mogą prowadzić do niskiej samooceny czy dyskomfortu natury psychicznej. W Mojaapteka.pl znajdziesz wiele wariantów prezerwatyw mających przedłużyć stosunek seksualny, a przy tym zadbać o zdrowy i bezpieczny seks.

Aktywne filtry

Prezerwatywy z benzokainą – produkty pomagające wydłużyć stosunek

Pamiętajmy, że zdrowy stosunek seksualny trwa zazwyczaj od kilku do kilkunastu minut. Problemy z przedwczesną ejakulacją zaczynają się, gdy do wytrysku dochodzi przed wprowadzeniem członka do pochwy lub około 15 sekund od rozpoczęcia penetracji. Problem przedwczesnego wytrysku może mieć wiele źródeł w sferze somatycznej, jak i psychicznej. Do najczęstszych przyczyn zalicza się: stres, zmęczenie, złe doświadczenia seksualne, predyspozycje neurologiczne czy choroby układu moczowo-płciowego. W celu właściwej diagnostyki powinniśmy udać się do odpowiedniego lekarza.

W ofercie naszej apteki znajdziesz prezerwatywy, które zawierają substancje znieczulające miejscowo jak popularna benzokaina. Specjalny lubrykant, zawierający tę substancję, znajduje się zazwyczaj w końcowej części prezerwatywy, by znieczulić miejscowo członka i tym samym opóźnić wytrysk nasienia. Wynika to z tego, że stymulowane miejsca nie będą narażone na zbyt intensywne bodźce, które mogą wywołać przedwczesną ejakulację. Głównym celem tego rodzaju antykoncepcji jest więc przedłużenie stosunku, jednocześnie gwarantując zdrowy i bezpieczny seks. Pamiętajmy jednak, że żadna prezerwatywa nie zapewni nam 100% ochrony przed zajściem w ciążę czy zarażeniem się chorobami przenoszonymi płciowo.

Prezerwatywy przedłużające stosunek w ofercie Mojaapteka.pl

W naszej aptece internetowej znajdziesz prezerwatywy od renomowanych producentów mechanicznej antykoncepcji, takich jak Durex czy Unimil. Oferowane przez nas produkty dostępne są w różnych wariantach. Znajdziesz tu prezerwatywy lateksowe, jak i nielateksowe. Produkty ze środkami znieczulającymi, czyli prezerwatywy opóźniające wytrysk lub te z substancjami nawilżającymi, a także prezerwatywy o różnorodnej grubości ścianek. Zapraszamy do zapoznania się z szerokim asortymentem Mojaapteka.pl