Prezerwatywy nielateksowe

Prezerwatywy nielateksowe stanowią najczęstszy wybór par, które posiadają wrażliwą skórę i nie tolerują materiału, jakim jest lateks.

Aktywne filtry

Przebadane prezerwatywy bez lateksu – komfort dla dwojga

Prezerwatywy pozbawione lateksu są całkowicie bezpieczne dla osób, które cierpią na alergie. Posiadają wszystkie niezbędne właściwości, których poszukują użytkownicy – są elastyczne, delikatne dla skóry i wygodne dla użytkujących osób. Stanowią odpowiedź producentów na pojawiające się odczyny alergiczne. Dodatkowym atutem prezerwatyw nielateksowych jest wykorzystanie ultracienkiego materiału, który pozwala zintensyfikować odczucia między partnerami. Pomimo braku lateksu zapewniają wysokie bezpieczeństwo przed zakażeniem chorobami płciowymi i zapłodnieniem.

Prezerwatywy posiadają bardzo duże grono użytkowników, którzy nie są w stanie używać innego środka antykoncepcji. Dlatego tak ważne jest umożliwienie, jak największego wyboru – prezerwatywy nielateksowe są dostępne w wielu wariantach zapewniających intensywność doznań. 

Warto też rozważyć zakup lubrykantów, które urozmaicą życie seksualne. W ofercie dostępny jest szeroki wybór żeli nawilżających, lubrykantów na bazie wody, na bazie silikonudedykowane żele dla  kobiet, a dla bardziej wymagających osób lubrykanty smakowe.

Nielateksowe prezerwatywy w ofercie Mojaapteka.pl

Antykoncepcja jest bardzo ważnym aspektem w życiu intymnym i warto zwracać na nią należytą uwagę. Prezerwatywy wykonane z zaawansowanych, nielateksowych materiałów jak poliizopropen umożliwiają bezpieczne odbycie stosunku i realne odczucie „skóra do skóry”. Warianty wzbogacone o lubrykant silikonowy zapewniają większe nawilżenie okolic intymnych i ochronę przed niechcianymi otarciami.  Prezerwatywy nielateksowe dobrze się dopasowują do części intymnych.