Olejki eteryczne do kąpieli

Aktywne filtry

Mojaapteka.pl – naturalny olejek eteryczny do kąpieli

Kąpiel w wannie to przyjemna forma relaksu, którą można urozmaicić poprzez zastosowanie olejków eterycznych. Olejki z oferty Mojaapteka.pl dostępne są w wielu wariantach zapachowych np. lawendowym, cytrynowym, cedrowym, sosnowym, pichtowym czy pomarańczowym. Każdy z olejków można użyć do relaksującej kąpieli, ale nie tylko. Mają one także zastosowanie w aromaterapii. Co więcej, można użyć ich do masażu ciała lub zabrać ze sobą na saunę. Należy jednak pamiętać, że niezależnie od tego, w jaki sposób są one używane, zawsze należy je rozcieńczyć z wodą, a w przypadku masażu – z jedną łyżeczką oleju nośnikowego. Jeden olejek może być użyty na kilka sposobów. Przykładowo, olejek eteryczny lawendowy sprawdzi się przy bólu głowy oraz przy zaburzeniach snu, olejek cedrowy posiada właściwości grzybobójcze, łagodzi stany zapalne i podrażnienia skóry, a sosnowy sprawdzi się w przypadku nadwrażliwości nerwowej, bezsenności i apatii.

Przyjemna i relaksująca kąpiel dzięki olejkom eterycznym z Mojaapteka.pl

Osoby, które lubią długie kąpiele w wannie, mogą zastosować olejki eteryczne, które mają działanie relaksujące i odprężające. Wystarczy 10-15 kropel olejku dodanych do letniej wody, aby uczynić kąpiel jeszcze przyjemniejszą niż dotychczas. Olejki dostępne są w różnych wariantach zapachowych, tak, aby każdy mógł dopasować zapach do swoich potrzeb i do swojego gustu. Kąpiel w wannie sama w sobie jest relaksująca. Jest niezwykle przyjemna, zwłaszcza po ciężkim i pracowitym dniu  lub po tygodniu pełnym wyzwań. Kąpiel z dodatkiem olejku eterycznego może stać się jeszcze przyjemniejsza, a rozprzestrzeniający się zapach olejku może okazać się świetnym sposobem na odstresowanie się i odprężenie. Kąpiel przy użyciu olejków eterycznych może stać się jedną z ulubionych form relaksu, a także przyjemnym, wieczornym rytuałem, dzięki któremu odprężymy spięte ciało i w pełni oddamy się błogiemu relaksowi.

W ofercie Mojaapteka.pl dostępne są olejki eteryczne do kąpieli w wielu wariantach zapachowych, a każdy z nich oprócz działania relaksującego, ma szereg innych zdrowotnych właściwości. Aby w pełni zrelaksować się i uczynić kąpiel bardziej przyjemną, można dodać do letniej wody w wannie od 10 do 15 kropel olejku, dzięki którym po całej łazience rozprzestrzeni się piękny zapach.