Płyny do płukania jamy ustnej

Aktywne filtry

Płyn do płukania jamy ustnej przeciwzapalny – Mojaapteka.pl

Regularne dbanie o higienę jamy ustnej pomaga w zachowaniu zdrowych zębów i dziąseł. Aby jednak tak było, w wielu przypadkach nie wystarcza wyłącznie szczotkowanie zębów, zwłaszcza jeżeli w jamie ustnej rozwinął się stan zapalny. Dbanie o jamę ustną nie polega więc wyłącznie na myciu zębów. Aby w pełni o nią zadbać, warto płukać usta specjalnymi płynami i kupić płyn do płukania jamy ustnej. Mojaapteka.pl oferuje bogatą ofertę płynów do płukania jamy ustnej, w tym przeciwzapalnych, które w swoim składzie mają m.in. poliwinylopirolidon (PVP) i kwas hialuronowy. Substancje te łagodzą ból wywołany podrażnieniem, tworząc ochronną warstwę w jamie ustnej.

Pielęgnacja jamy ustnej nie musi być trudna. Wystarczy zastosować odpowiednie środki, w tym przypadku płyn do płukania jamy ustnej, a cały proces regularnie powtarzać. Płyny dostępne w naszej ofercie mają różnorodne zastosowanie. Chcesz pozbyć się przykrego zapachu z ust, usunąć płytkę nazębną lub szukasz płynu, który chroni szkliwo? Sprawdź bogatą ofertę Mojaapteka.pl i wybierz płyn do płukania jamy ustnej dostosowany do swoich potrzeb.

Mojaapteka.pl – płyny do płukania ust

W naszej ofercie znajdziesz również płyny do płukania ust odświeżające, wybielające, odbudowujące szkliwo i remineralizujące.

  • Płyny do płukania jamy ustnej odświeżające zapobiegają powstawaniu przykrego zapachu z ust. Usuwają bakterie, zapewniają ochronę przed nimi, a także długotrwały świeży oddech. Mają one intensywny, zazwyczaj miętowy smak. Zapewniają uczucie świeżości, mają przyjemny aromat i dodatkowo oczyszczają jamę po myciu zębów.
  • Płyny do płukania jamy ustnej wybielające zapobiegają powstawaniu przebarwień i ograniczają przyleganie substancji barwiących. Płyn do płukania jamy ustnej pomaga uzyskać białe, mocne zęby, tym samym poprawiając wygląd uśmiechu. W swoim składzie zawierają m.in. bromelainę, która rozpuszcza przebarwienia, a także papainę, która ma właściwości wybielające.
  • Płyny do płukania jamy ustnej wzmacniające szkliwo zawierają mikrocząsteczki o składzie i budowie zbliżonej do budulca zębów. Tego rodzaju płyny do płukania jamy ustnej naprawiają strukturę szkliwa, działają antyseptycznie, zmniejszają nadwrażliwość zębów i zapobiegają tworzeniu płytki bakteryjnej, próchnicy i kamienia nazębnego. Zapewniają również ochronę szkliwa i mogą być stosowane podczas codziennej pielęgnacji jamy ustnej. Dzięki odpowiedniej pielęgnacji jamy ustnej zabiegi takie jak np. usuwanie kamienia nie trzeba wykonywać tak często, jak dotychczas. Tego rodzaju płyny doskonale nadają się do codziennej higieny jamy ustnej i niwelują one ryzyko powstawania płytki nazębnej.
  • Płyny do płukania jamy ustnej remineralizujące chronią przed niekorzystnym dla zębów działaniem kwasów i próchnicą. Oczyszczają przestrzenie międzyzębowe, a także samą jamę ustną, dzięki czemu niwelują przykry zapach z ust.

Dzięki bogatej ofercie płynów do płukania jamy ustnej każdy bez problemu dopasuje płyn do swoich potrzeb, który korzystnie wpłynie na zdrowie zębów. Pacjenci bardzo często zmagają się chorobami dziąseł, próchnicą i bakteriami, jednak nie zdają sobie sprawy, że aby zniwelować problem, wystarczy sięgnąć pod odpowiedni płyn do płukania jamy ustnej. Zadbaj o zdrowie swoich zębów, a także o zdrowie dziąseł. Składniki aktywne zawarte w płynach do płukania mają korzystne działanie na całą higienę jamy ustnej, a stosowanie płynu może zapobiec powstawaniu nieprzyjemnych objawów, lub je niwelować, w przypadku gdy zdążyły już wystąpić. Sprawdź, jakie rodzaje płynów do higieny jamy ustnej mamy w naszej ofercie.

Płyn do płukania ust w ofercie Mojaapteka.pl

W swojej łazience warto posiadać płyn do płukania jamy ustnej. Higiena jamy ustnej jest niezwykle ważna i powinna być nieodłącznym elementem codziennej pielęgnacji, zarówno rano, jak i wieczorem. Jama ustna jest bardzo delikatna. Podrażniona, powoduje silny ból, który często jest przyczyną dużego dyskomfortu. Samo szczotkowanie zębów to czasami za mało. Szczoteczką trudno jest dobrzeć do trudno dostępnych miejsc np. do przestrzeni międzyzębowych, a to właśnie w nich gromadzi się najwięcej bakterii. Warto więc kupić płyn do płukania jamy ustnej, bo nieodpowiednia higiena jamy ustnej może skutkować takimi objawami jak:

  • ból zębów
  • nieświeży oddech
  • próchnica
  • zmiana koloru zębów
  • choroby dziąseł

Płyny antybakteryjne do płukania jamy ustnej pomogą w rozwiązaniu takich problemów, jak nieświeży oddech czy obecność płytki nazębnej. Płyny do płukania jamy ustnej stanowią doskonałe uzupełnienie pielęgnacji. Antybakteryjne płyny usuwają bakterie, które zostały w jamie ustnej po umyciu zębów. Bakterie gromadzą się zazwyczaj w przestrzeniach międzyzębowych, na języku i na dziąsłach. Osoby noszące aparaty ortodontyczne tym bardziej mają utrudnione zadanie i przy szczotkowaniu zębów trudno jest im dotrzeć do przestrzeni międzyzębowych. Pacjenci z aparatami ortodontycznymi  często skarżą się również na płytkę nazębną. Codzienną pielęgnację wspomagają więc płynami do płukania jamy ustnej. Płyny te mają różnorodne zastosowanie, dzięki czemu pacjenci bez problemu mogą dopasować rodzaj płynu do swoich potrzeb i płynu do płukania jamy ustnej używać po każdym wieczornym szczotkowaniu. W Mojaapteka.pl płyn do płukania jamy ustnej kupisz online.

Płukanki do zębów, czyli płyny do higieny jamy ustnej – w Mojaapteka.pl kupisz je online

Płyny do płukania jamy ustnej to doskonałe uzupełnienie codziennej pielęgnacji jamy ustnej. Antybakteryjny płyn do jamy ustnej ma właściwości antybakteryjne i zmniejsza ich ilość w jamie ustnej, przez co niweluje nieświeży oddech. Nieświeży oddech to problem, z którym zmagają się osoby w każdym wieku. W większości przypadków problem rozwiązać można poprzez stosowanie płynów do płukania jamy ustnej. Płyny dostępne są we wszystkich aptekach, również w ofercie Mojaapteka.pl. Wizyta w stacjonarnej aptece nie jest już konieczna. U nas płyn do płukania jamy ustnej kupić można online. To wygodna forma zakupów, z której korzysta coraz to większa ilość pacjentów.