Prezerwatywy Durex

Prezerwatywy to jedna z najczęściej stosowanych form antykoncepcji. Dzięki różnorodności prezerwatyw marki Durex w ofercie Mojaapteka.pl, każdy mężczyzna będzie mógł wybrać produkt dopasowany do swoich potrzeb.

Aktywne filtry

Mojaapteka.pl – szeroki wybór prezerwatyw Durex

Marka Durex oferuje zróżnicowane prezerwatywy, dzięki czemu każdy mężczyzna może dopasować produkt do swoich potrzeb. W ofercie Mojaapteka.pl dostępne są prezerwatywy ultracienkie, ze środkiem nawilżającym, prezerwatywy prążkowane, prezerwatywy prążkowane z wypustkami czy prezerwatywy z lubrykantem wydłużającym stosunek. W zależności od wybranego produktu, prezerwatywy Durex dostępne są w opakowaniach po 3 sztuki, 10 sztuk, 12 sztuk, 16 sztuk i 18 sztuk.

Prezerwatywy pełnią przede wszystkim funkcję antykoncepcyjną, jednak niektóre z nich zapewniają także dodatkowe doznania. Należą do nich np. prezerwatywy prążkowane, które dzięki prążkom dodatkowo pobudzają zarówno mężczyznę, jak i kobietę. W ofercie Mojaapteka.pl dostępne są także specjalne prezerwatywy z benzokainą, które działają znieczulająco. Zapobiegają przedwczesnym wytryskom i pozwalają dłużej cieszyć się stosunkiem seksualnym.

Różne rodzaje prezerwatyw Durex z MojaApteka.pl

Zarówno każdy mężczyzna, jak i jego partnerka, mają inne potrzeby. Na rynku dostępne są więc prezerwatywy w wielu rozmiarach, a także produkty urozmaicone np. prezerwatywy prążkowane z wypustkami. Prezerwatywy w żaden sposób nie wpływają na jakość stosunku seksualnego. Zapewniają wygodę, a niektóre z nich – dodatkowe doznania. Przed zakupem każdy mężczyzna powinien także wybrać odpowiedni rozmiar prezerwatywy.

W ofercie Mojaapteka.pl dostępne są różnego rodzaju prezerwatywy marki Durex. Każdy mężczyzna bez problemu wybierze rodzaj prezerwatyw, które spełnią oczekiwania zarówno jego, jak i partnerki.