Testy na płodność

Starasz się o dziecko, jednak kolejne próby kończą się niepowodzeniem? Wykonaj test na płodność. W ofercie Mojaapteka.pl dostępne są testy zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Test na płodność – dla kobiet i mężczyzn

Z problemem niepłodności w Polsce zmaga się wiele par. Bezskutecznie starając się o dziecko, pary decydują się na wykonanie testu na płodność. Test można wykonać w warunkach domowych – bez zbędnego stresu i pośpiechu. Problem niepłodności dotyka zarówno kobiety, jak i mężczyzn. Warto sprawdzić zarówno stężenie plemników w próbce nasienia, jak i poziom FSH z próbki moczu kobiety. Jeśli wynik będzie niezadowalający, warto skonsultować się z lekarzem.

Domowe testy płodności dla niej i dla niego

Bezskuteczne starania się o dziecko mogą być bardzo frustrujące i zniechęcać do kolejnych prób. Test na płodność wskaże stężenie plemników w nasieniu u mężczyzn. Niskie stężenie plemników może być przyczyną problemów z zapłodnieniem. U kobiet mierzony jest poziom FSH – określenie jego poziomu jest jednym z podstawowych badań diagnostyki przyczyn niepłodności. Hormon FSH stymuluje owulację i wpływa na przebieg cyklu miesiączkowego.

Zastanawiasz się, co jest przyczyną nieudanych prób zajścia w ciążę? Chcesz sprawdzić swoją płodność? Zapoznaj się z ofertą Mojaapteka.pl. W ofercie znajdziesz testy na płodność dla kobiet i testy dla mężczyzn. Wykonanie testu w warunkach domowych przebiegnie spokojnie i bezstresowo. Testy są pomocne w diagnostyce niepłodności. Są zalecane do wykonania kobietom i mężczyznom w okresie, w którym starają się o dziecko. Wykonaj test i rozwiej swoje wątpliwości.