Lizaki na ból gardła

Aktywne filtry

Lizak na ból gardła – Mojaapteka.pl

Preparaty na ból gardła w postaci lizaków są częstym wyborem wśród rodziców, których dzieci zmagają się z podrażnioną błoną śluzową jamy ustnej i gardła. Łagodzą one stany zapalne i podrażnienia gardła. Infekcje gardła objawiają się pieczeniem, bólem i często problemami z przełykaniem. Infekcjom towarzyszyć może również nieprzyjemne uczucie suchości w gardle. Lizaki na ból gardła przeznaczone są dla małych pacjentów. Są bardzo chętnie stosowane przez dzieci ze względu na atrakcyjną formę podania oraz smaczny smak, ponieważ lizaki dostępne są w wielu smakach m.in. malinowym i wiśniowym. W Mojaapteka.pl dostępne są lizaki, które mają za zadanie leczyć podrażnienia, nawilżać gardło, łagodzić ból oraz chronić błonę śluzowej gardła.

Lizaki są przeznaczone dla pacjentów od 3 roku życia. Dzięki interesującej dla dzieci formie podania, ta forma preparatu bardzo chętnie jest przyjmowana przez najmłodszych pacjentów. Ból gardła to częsty objaw przeziębienia,  a ilość zachorowań wzrasta wraz z okresem jesienno-zimowym. W domowej apteczce każdego małego pacjenta powinien znaleźć się preparat na ból gardła, którego będzie można użyć zaraz po wystąpieniu pierwszych objawów.

Mojaapteka.pl - bogata oferta lizaków na ból gardła dla najmłodszych pacjentów

Infekcje dotykają również najmłodszych pacjentów, a ryzyko zachorowania jest wysokie zwłaszcza jesienią i zimą. Podrażnione, bolące bądź piekące gardło to jedno z pierwszych objawów przeziębienia lub grypy. Mali pacjenci są narażeni na częste infekcje, ponieważ ich układ odpornościowy dopiero się kształtuje. Wpływa to na dużą ilość zachorowań na infekcję wśród dzieci. W przypadku bólu gardła należy wybrać bezpieczną dla wieku metodę podania preparatu na gardło. Jedną z nich są lizaki, które w swoim składzie mają m.in.: wyciąg suchy z porostu islandzkiego, wyciąg z liści szałwii czy suszony koncentrat z aronii. Lizaki mają działanie nawilżające i odświeżające błonę śluzową gardła. W Mojaapteka.pl można kupić je online.