Krople do oczu

Niewłaściwe nawilżenie wrażliwej powierzchni oka może prowadzić do nieprzyjemnych dolegliwości, a także znacząco obniża nasz komfort widzenia. W Mojaapteka.pl znajdziesz krople mające właściwości nie tylko nawilżające, ale także ochronne i regenerujące.

Aktywne filtry

Dobre krople do oczu – nawilżanie i ochrona oka

Zaczerwienienie spojówek, pieczenie i swędzenie oczu, efekt piasku pod powiekami – to najczęstsze objawy suchości oczu. Na zbyt niskie nawilżenie oczu często uskarżają się osoby, które na co dzień długo pracują przed komputerem. Oko w kontakcie z monitorem szybciej się męczy, co może po kilku godzinach doprowadzić do nadmiernej eksploatacji wzroku. W letnie dni wiele osób, które pracują w klimatyzowanych biurach lub podróżują w pojazdach z włączoną klimatyzacją, także mogą odczuwać nadmierną suchość oka. Brak odpowiedniego nawilżenia nie musi wynikać jedynie z niesprzyjających warunków czy złej higieny pracy.
Czy wiesz, że suchość oka to także choroba, która dotyka co najmniej 11% populacji? Zespół suchego oka objawia się przewlekłym stanem zapalnym, zaczerwienieniem spojówek, kłuciem czy pieczeniem. Dlatego ważna jest odpowiednia diagnostyka, którą wykonasz w gabinecie okulistycznym.

W celu zniwelowania powyższych dolegliwości powstały krople do oczu mające właściwości nawilżające. Mają przynieść ulgę oczom, zniwelować podrażnienia i zaczerwienienia. Istnieje także wiele preparatów, które nie tylko mają nawilżyć spojówkę, ale także ochronić nasze oczy przed szkodliwymi czynnikami i przyspieszyć regenerację oka.

Szeroki wybór kropli do oczu w naszej aptece internetowej

Oferujemy bogatą ofertę produktów wspomagających pracę oka. W Mojaapteka.pl znajdziesz wiele kropli o właściwościach nawilżających, ochronnych, osłaniających, a także regenerujących. Również osoby borykające się z alergiami znajdą tu produkty przeciwalergiczne, które mają na celu poprawę komfortu widzenia podczas uciążliwych alergii. Wiele oferowanych przez nas kropli do oczu jest polecanych także osobom, które na co dzień stosują soczewki kontaktowe. Aby ułatwić zakupy naszym Klientom, którzy nie wiedzą, które krople do oczu wybrać, stworzyliśmy intuicyjny katalog produktów, dzięki któremu w kilka chwil odnajdziesz potrzebny preparat! Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszym asortymentem kropli do oczu.