Filtruj według

Postać

Postać

Sposób aplikacji

Sposób aplikacji

Typ

Typ

Wiek

Wiek

Główny składnik

Główny składnik

Część ciała

Część ciała

Pora stosowania

Pora stosowania

Działanie - właściwości

Działanie - właściwości

Płeć

Płeć

Problem

Problem

Tabletki na hemoroidy bez recepty

Tabletki bez recepty na hemoroidy pomogą Ci w walce z żylakami odbytu.

Aktywne filtry

Tabletki na hemoroidy doustne – lek do walki z żylakami odbytu

Hemoroidy to problem, z którym zmaga się wiele osób niezależnie od wieku. Objawami hemoroidów są: ból, pieczenie, krwawienie, świąd. Te nieprzyjemne dolegliwości potrafią uprzykrzyć codziennie funkcjonowanie, nie wspominając o bolesnych wizytach w toalecie. Tabletki na hemoroidy pomogą  uporać się z nieprzyjemnymi dolegliwościami spowodowanymi żylakami odbytu. Lek w postaci tabletek zwiększa napięcie naczyń żylnych i zapewnia leczenie objawowe w przypadku nasilających się dolegliwości.

Regularne stosowanie tabletek na hemoroidy bez recepty przyniesie zamierzone efekty. Krwawienia z odbytu nie można ignorować! W początkowych fazach choroby warto zastosować leczenie zachowawcze. Cięższe postacie choroby wymagają leczenia chirurgicznego.

Sprawdzone tabletki na hemoroidy bez recepty

Hemoroidy to bardzo często spotykana dolegliwość. Jakie są przyczyny powstawania hemoroidów? Jednoznaczna przyczyna nie jest znana, jednak powstawaniu żylaków odbytu na pewno sprzyja siedzący tryb życia i brak aktywności fizycznej. W ofercie Mojaapteka.pl znajdziesz tabletki bez recepty, które ukoją Twój ból. Przed zastosowaniem tabletek, koniecznie zapoznaj się z treścią ulotki. Tylko regularne i prawidłowe stosowanie tabletek przyniesie oczekiwane efekty! Tabletki łagodzą świąd, pieczenie i ból. Jeśli nie wiesz, jak poradzić sobie z bolącymi hemoroidami, zastosuj tabletki z oferty Mojaapteka.pl. Lek zwiększy napięcie naczyń żylnych, dzięki czemu pozbędziesz się stanu zapalnego oraz bolesnego obrzęku. Nie warto ignorować niepokojących objawów. Rozpocznij walkę z hemoroidami w początkowym stadium choroby!