Tabletki na ból zębów

Mojaapteka.pl – bogata oferta tabletek na ból zębów

Ból zębów bywa bardzo uciążliwy. Pacjenci oczekujący na wizytę u stomatologa często zmagają się z bólem będącym przyczyną dyskomfortu, a nawet pogorszonego samopoczucia. W takim przypadku warto zastosować tabletkę na ból zębów. Substancjami czynnymi tabletek na ból zębów są najczęściej: paracetamol, ibuprofen, ketaprofen. Substancje te mają działanie przeciwbólowe, dzięki czemu stosowane są w leczeniu bólu różnego pochodzenia, również w celu złagodzenia bólu zębów. Tabletki przeznaczone są do zwalczania bólu zarówno o niskim, jak i wysokim nasileniu. Ból może być ostry bądź przewlekły, a podczas oczekiwania na wizytę u stomatologa, również bardzo uciążliwy.

Bolący ząb jest bardzo wrażliwy. Ból może nasilać się podczas gryzienia, a także podczas kontaktu z zimnym, bądź ciepłym płynem. Równie często bólowi zęba towarzyszy stan zapalny i obrzęk, co dodatkowo pogłębia ból. Ból zęba jest zazwyczaj na tyle uciążliwy, że pacjent sięga po tabletki na ból zębów w celu zniwelowania dolegliwości bólowych. W Mojaapteka.pl dostępne są one bez recepty i można kupić je online. Wizyta w stacjonarnej aptece nie jest już konieczna, dzięki czemu coraz więcej pacjentów decyduje się na zakupy w naszej internetowej aptece Mojaapteka.pl, która oferuje szeroki wybór preparatów aptecznych.

Tabletki na ból zęba – Mojaapteka.pl

Ból zębów dotyka osoby w każdy wieku. Przyczyną może być uraz zębów, nadwrażliwość czy próchnica. W domowej apteczce każdego pacjenta powinny znaleźć się tabletki, które można zastosować w przypadku pojawienia się bólu zęba. Ból ten może pojawić się niespodziewanie i być bardzo silny, bądź mieć charakter przewlekły. Tabletki, dzięki zawartym w nich substancjom o działaniu przeciwbólowym, skutecznie zwalczają ból. Są przeznaczone do stosowania na dzień i na noc. Silny ból zęba może być uciążliwy nie tylko w dzień, ale również w nocy, tym samym negatywnie wpływając na jakość snu, dlatego też tabletki stosować można zarówno w dzień, jak i w nocy.