Preparaty na płodność

Wiele par planujących ciążę, aby zwiększyć szanse na poczęcia potomstwa, wybiera preparaty mające właściwości wspomagające płodność. W naszej ofercie apteki internetowej znajdziesz wiele produktów o bogatym składzie.

Aktywne filtry

Bogaty skład preparatów na płodność dla kobiet i mężczyzn

W naszej aptece internetowej kobietom oferujemy suplementy diety, które w składzie zawierają zestawy składników odżywczych o szerokim zastosowaniu. Zazwyczaj znajdziemy w nich kwas foliowy, który bierze udział w procesie podziału komórek oraz pomaga w prawidłowej produkcji krwi. Wiele produktów na płodność dla kobiet zawiera także witaminę B6 wpływającą na regulację aktywności hormonalnej, a także witaminę B12, pełniącą funkcje wspomagające układ nerwowy i odpornościowy. W ofercie Mojaapteka.pl znajdziesz także preparaty o naturalnym składzie, jak np. olej z wiesiołka.

Dla mężczyzn suplementy, zwiększające szansę na poczęcie potomstwa, będą miały inny skład niż produkty dedykowane kobietom. Głównym zadaniem preparatów na płodność dla mężczyzn jest wspomaganie prawidłowego poziomu testosteronu, łagodzenie objawów związanych z przerostem prostaty, wspomaganie prawidłowego funkcjonowania układy moczowo-płciowego. W wielu produktach znajdziemy cynk. Niezwykle popularnym składnikiem męskich preparatów na płodność jest ekstrakt z żeń-szenia, którego zadaniem jest wspomagać kondycję fizyczną i psychiczną mężczyzn. Warto poznać skład tych suplementów i wybrać optymalny dla naszego ciała preparat na płodność dla mężczyzn.

Szeroki asortyment preparatów na płodność dla kobiet i mężczyzn

W naszej ofercie znajdziesz preparaty w kapsułach, saszetkach do sporządzania roztworu doustnego, a także tradycyjne tabletki. Oferujemy suplementy na płodność dedykowane obu płciom, ale także wiele innych produktów stosowanych podczas planowania ciąży. W Mojaapteka.pl znajdziesz m.in. test płodności dla mężczyzn oraz nawilżające żele intymne dla par starających się o potomstwo. Dużą zaletą naszej apteki jest nie tylko szeroki wybór produktów, ale także atrakcyjna cena wyrobów medycznych oraz niezwykle szybka wysyłka zamówienia