Filtruj według

Postać

  Postać

  Typ

   Typ

   Problem

    Problem

    Główny składnik

     Główny składnik

     Leki na ból zatok

     Aktywne filtry

     Lek na ból zatok może łagodzić objawy infekcji

     Często infekcje górnych dróg oddechowych towarzyszą przeziębieniu lub grypie i mogą mieć bolesny przebieg. Niedrożność zatok, w tym przynosowych, może objawiać się silnym bólem także głowy, tak często mylonym np. z migreną, a nawet bólem okolicy szczęki z kolei nader często błędnie diagnozowanym jako ból zęba. Ból ten wynika z obrzęku śluzówki, jak i z gromadzenia się w nosie i zatokach zalegającej wydzieliny. Zatoki stają się niedrożne, ciśnienie w nich wzrasta i stąd silne odczucia bólowe. W Mojaapteka.pl znajdziesz szeroki wybór leków na ból zatok, które mają za zadanie zniwelować obrzęk i rozrzedzić wydzielinę, by udrożnić bolące zatoki, a tym samym złagodzić ból.

     W składzie wielu preparatów znajdziemy m.in. chlorowodorek pseudoefedryny, który może działać obkurczająco. Do leków na ból zatok, które mogą niwelować obrzęk błon śluzowych, zalicza się także preparaty mukolityczne, w tym te zawierające ambroksol oraz bromoheksynę, jak i  preparaty przeciwhistaminowe. Wiele produktów na ból zatok ma za zadanie wspierać leczenie przeziębienia lub grypy, więc zawarty w nich m.in. paracetamol lub ibuprofen również może wpływać na zmniejszenie odczuć bólowych.

     Co więcej, wiele produktów mających złagodzić ból zatok, które znajdziesz w naszej aptece internetowej, zawiera składniki nawilżające śluzówkę nosa. Są to zarówno spraye z  wodę morską i m.in. olejkami eterycznymi, jak i zestawy do samodzielnej irygacji zatok lub nosa.

     Szeroki wybór leków na ból zatok w Mojaapteka.pl

     Na naszej stronie znajdziesz wiele preparatów, leków oraz sprzętu medycznego, który może wspomagać leczenie bólu zatok. Oferujemy zarówno klasyczne tabletki i kapsułki twarde, jak i saszetki do wykonania roztworu, a także spraye i irygatory. W tej kategorii niektóre leki na ból zatok mają za zadanie działać holistycznie, nie tylko udrażniać zatoki, ale wspierać układ odpornościowy w walce z infekcją. Dlatego też często w ich składzie znajdziemy substancje mogące m.in. obniżać gorączkę. Warto dodać, że zakupy w Mojaapteka.pl to nie tylko szeroki wybór leków na ból zatok, ale także sprawna wysyłka zamówienia.