Aerozole do nosa

Aerozole zawierają substancje, które stosuje się przy niedrożności nosa o różnym podłożu przyczynowym. Najczęściej występującymi jest alergia albo infekcja.

Aktywne filtry

Sprawdzone aerozole na katar – zadbaj o swój nos

Krople do nosa są pomocnym sposobem na zmniejszenie przejawów związanych z nieżytem nosa. Niektóre aerozole zawierają środki odkażające, które mogą pomóc w udrożnieniu przewodów nosowych i odblokowaniu przepływu powietrza.

Spraye do nosa są skutecznym sposobem łagodzenia objawów schorzeń nosa, takich jak katar, zatkane nozdrza i infekcje zatok. Aerozol do nosa jest również zalecany w przypadku polipów nosa, zapalenia trąbki słuchowej i zapalenia ucha środkowego. Krople do nosa mogą przynieść znaczną ulgę w tych drażniących i często wyniszczających schorzeniach. Jest to bezpieczny i wygodny sposób leczenia tych przypadłości. Krople są dostępne bez recepty. Stosując aerozole, możemy w łatwy i niedrogi sposób utrzymać drożność dróg oddechowych oraz złagodzić skutki podrażnień nosa.

Objawy nieżytu – pokonaj aerozolami do nosa!

Większość ludzi doświadczyła dyskomfortu związanego z zatkaniem nosa, w pewnym momencie swojego życia. Przyczyny mogą być różne, objawy są zazwyczaj takie jak: zatkany nos, katar i podrażnione gardło. Dla wielu osób objawy te są do opanowania i ustępują samoistnie po kilku dniach. Jednak dla innych osób zatkanie nosa może być problemem przewlekłym, który przeszkadza w codziennym życiu. Jeśli cierpisz na przewlekłe zatkanie nosa, ważne jest, aby szukać pomocy medycznej w celu ustalenia przyczyny. W niektórych przypadkach zatkanie nosa jest spowodowane alergiami lub nieżytem nosa. Może być jednak również spowodowane przez drażniące substancje w środowisku, niektóre leki, zmiany hormonalne lub alergie pokarmowe. Po ustaleniu przyczyny niedrożności nosa możesz zastosować aerozole do nosa, w celu złagodzenia objawów.  Sprawdź ofertę sklepu Mojaapteka.pl i wybierz odpowiednie krople dla Twojego nosa.