Leki na ból głowy

Aktywne filtry

Szeroki asortyment leków na ból głowy – Mojaapteka.pl

Ból głowy bywa bardzo uporczywy, a przyczyn jego występowania może być wiele. Najczęściej są nimi: stres, infekcje, zmęczenie, bądź ból związany jest z migreną. W ofercie Mojaapteka.pl dostępne są leki w postaci tabletek na ból głowy oraz bóle migrenowe, które dzięki zawartym w nich składnikom czynnym, mają działanie przeciwbólowe. W swoim składzie zawierają zazwyczaj paracetamol, kwas acetylosalicylowy, ibuprofen i metamizol sodowy.

Jako że ból głowy dotyka pacjentów w każdym wieku, leki na ból głowy warto posiadać w swojej domowej apteczce, aby móc zastosować je zaraz po wystąpieniu bólu. Może on być słaby, umiarkowany, bądź silny. W przypadku migreny ból zazwyczaj jest na tyle silny, że pacjenci nie są w stanie normalnie funkcjonować, co wpływa na ich ogólne samopoczucie. Źródło bólu migrenowego nie jest do końca znane,  a ból często jest poprzedzany aurą – zaburzeniami widzenia, nadwrażliwością na światło, a w najgorszych przypadkach nawet chwilową utratą wzroku.

Mojaapteka.pl – lek na ból głowy

Lek na ból głowy przynosi pacjentom ulgę w bólu. Warto mieć więc go zawsze przy sobie, ponieważ ból głowy może nasilić się np. w pracy i uniemożliwiać skupienie się na swoich obowiązkach. Ból może występować z tyłu bądź z przodu głowy, a także być jednostronny, dwustronny lub naprzemienny. Nawet ten o słabym nasileniu jest bardzo uporczywy. Leki stosuje się w objawowym leczeniu bólu głowy o różnym natężeniu. Dodatkowo substancje czynne zawarte w lekach na ból głowy bardzo często mają także działanie przeciwzapalne i przeciwgorączkowe, dlatego można stosować je na różne dolegliwości. Mojaapteka.pl oferuje bogatą ofertę leków na ból głowy o działaniu przeciwbólowym. Dostępne są bez recepty i w Mojaapeka.pl kupić można je online. Z tej wygodnej formy zakupów korzysta coraz to większa liczba pacjentów, a cały proces zakupowy zajmuje dosłownie kilka chwil.