Herbatki na zaparcia

Aktywne filtry

Mojaapteka.pl – wspomóż procesy trawienne stosując herbatkę na zaparcia

W ofercie Mojaapteka.pl dostępne są herbatki na zaparcia. Zioła mają wiele zastosowań. Wiele z nich ma korzystny wpływ na układ pokarmowy. Oferowane przez nas herbatki mają działanie przeczyszczające i są przeznaczone do stosowania w przypadku występowania sporadycznych zaparć. Głównym składnikiem herbatek na zaparcia jest liść senesu. Ma on działanie przeczyszczające. Wypicie naparu z liści senesu usprawni perystaltykę jelit. Zauważyłeś u siebie zmianę rytmu wypróżnień? Masz problem z zaparciami? Zaparcia objawiają się zmniejszoną ilością wypróżnień, a także bolesnym wypróżnianiem. Przyczyną zaparć może być m.in. nieodpowiednia dieta lub brak aktywności fizycznej. Może być to również skutek uboczny stosowanych leków. Przyczyn zaparć jest wiele, a żeby zwalczyć je naturalnym sposobem, warto postawić na naturalne herbatki. Dostępne są w ofercie Mojaapteka.pl i można kupić je online.

Herbatki z Mojaapteka.pl – naturalny sposób na walkę z zaparciami

Herbatki zwalczają nieprzyjemne zaparcia, a także pozytywnie oddziałują na cały układ pokarmowy. Co więcej, to w 100% naturalne produkty niezawierające szkodliwych aromatów i barwników. Zioła w celach leczniczych stosowane są od wieków. Mają one dobroczynne działanie, a każde z nich ma szereg, leczniczych działań. Zioła na zaparcia, dzięki swojemu oczyszczającemu działaniu, pomagają zwalczyć problemy z wypróżnianiem się. Wspomagają procesy trawienne i pomagają przywrócić regularny rytm wypróżnień.

Herbatki na problemy z zaparciami są lekami roślinnymi, a żeby przygotować je do wypicia, wystarczy je zaparzyć. Co ważne, nie należy przekraczać maksymalnej dawki dobowej. Wypróżnienie powinno nastąpić po upływie 8-12 godzin. Skutkiem przedawkowania leku może być wodnisty stolec. Herbatki przeznaczone są do krótkotrwałego stosowania.