Krople do oczu nawilżające

Wzrok stanowi jeden z najważniejszych ludzkich zmysłów. Nie powinno się bagatelizować nawet drobnych dolegliwości. Delikatna struktura oka wymaga odpowiedniej pielęgnacji. W Mojaapteka.pl znajdziesz szeroki wybór kropli do oczu o właściwościach nawilżających.

Aktywne filtry

Nawilżające krople do oczu – produkty wspomagające komfort widzenia

Nasze oko posiada naturalne źródło nawilżenia w postaci łez. Jednakże często bywa tak, że naszemu oku nie jest dostarczana wystarczająca ilość płynu, co skutkuje nieprzyjemnymi dolegliwościami. Pieczenie, przekrwienie oczu, efekt piasku pod powiekami czy dokuczliwe swędzenie – to najpopularniejsze objawy zbyt małego nawilżenia oka. Na tego rodzaju dolegliwości może wpływać nasz styl życia. Długa ekspozycja oka na niebieskie światło monitora, klimatyzacja i suche powietrze w pomieszczeniu to zaledwie ułamek przyczyn suchości oka. Dlatego nawilżające krople do oczu mają za zadanie przynieść ulgę osobom borykającym się z tego rodzaju problemami zdrowotnymi. Tego rodzaju preparaty mogą również wspierać przywrócenie właściwego nawilżenia oku podczas zapalenia spojówek czy alergii. Warto dodać, że krople do oczu łagodzące mogą stanowić pomoc, gdy coś wpadnie nam do oka. Aplikując środek, możemy wypłukać ciało obce oraz nawilżyć podrażnioną rogówkę.

Krople do oczu łagodzące – szeroki wybór preparatów w Mojaapteka.pl

W naszej aptece internetowej znajdziesz szeroki wybór kropli do oczu o właściwościach nawilżających. Wiele z nich zawiera naturalną ektoinę, substancję, która tworzy na spojówce swoistą barierę fizjologiczną. W Mojaapteka.pl znajdziesz produkty zawierające hialuronian sodu, który dzięki lepkosprężystym właściwościom zwiększa stabilność filmu łzowego i go stabilizuje. Dzięki temu uznawany jest za skuteczny środek nawilżający oczy. W naszym asortymencie znajdziesz nawilżające krople do oczu bez konserwantów. Tego typu wyroby medyczne są polecane osobom noszącym soczewki kontaktowe, gdyż wiele z konserwantów może zabarwić szkła kontaktowe lub nawet podrażnić oczy. Zapraszamy już dziś to poznania naszej oferty, w której znajdziesz krople do oczu nawilżające w wielu odsłonach.