Filtruj według

Postać

  Postać

  Typ

   Typ

   Rodzaj skóry

    Rodzaj skóry

    Problem

     Problem

     Główny składnik

      Główny składnik

      Serum i olejki do twarzy

      Aktywne filtry

      Oleje do pielęgnacji twarzy tworzące łagodzącą okluzję

      Dzięki tłustemu filmowi tworzonemu przez oleje powstaje warstwa, która hamuje usuwanie wody z naskórka. W ten sposób domknięte produkty, takie jak serum lub kremy, będą zdecydowanie skuteczniej wnikały w skórę, nawilżając ją. Natłuszczające i ochronne właściwości świetnie sprawdzą zimą, kiedy mróz potrafi naruszyć warstwę hydrolipidową skóry.

      Oleje do twarzy zaliczane są do emolientów, czyli odpowiadają za wygładzenie naszej skóry. Jeśli poszukujesz idealnego produktu do pielęgnacji, to postaw na oleje zamknięte w ciemnej butelce. Dzięki temu dłużej będą przydatne do użytkowania, a promienie słoneczne nie pozbawią ich najważniejszych właściwości. Dodatkowym atutem będzie fakt tłoczenia na zimno – ten proces pozwala zachować wszystkie cenne wartości, z których będzie korzystać Twoja skóra. Najlepiej wybierać te, które cechują się wysoką zawartością kwasu linolowego, ponieważ on częścią grupy niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych NNKT.

      Postaw na wysokiej jakości olejki do twarzy z asortymentu Mojaapteka.pl

      Dobierając olej do swojej cery, najlepiej jest się sugerować zawartością nienasyconych kwasów tłuszczowych. Czyni go to jednym z najbardziej komedogennych olejów, czyli takich powodujących powstawanie zaskórników poprzez blokowanie porów. Z tego powodu nie jest zalecany cerom tłustym i mieszanym. Z drugiej strony olej jojoba jest jednym z najmniej komedogennych olejów, a dodatkowo należy do tzw. suchych, które nie pozostawiają tłustego filmu na twarzy.

      Wprowadź naturalne olejki do twarzy i wzbogać swój rytuał pielęgnacyjny o kolejny krok. Z asortymentem Mojaapteka.pl dobierzesz idealny produkt, który odżywi i zregeneruje Twoją cerę!