Elektrolity na kaca

Aktywne filtry

Elektrolity po alkoholu – sposób na walkę z kacem

Zbyt duża ilość wypitego alkoholu objawia się występowaniem złego samopoczucia już kilka godzin po jego spożyciu. Częstymi objawami kaca są bóle głowy, osłabienie, zawroty głowy oraz nudności. Taki stan może utrzymywać się od kilku do nawet kilkunastu godzin. Alkohol, zwłaszcza spożywany w dużych ilościach, wypłukuje z organizmu elektrolity. Kac jest skutkiem tych działań. W takim przypadku dobrym rozwiązaniem jest uzupełnienie elektrolitów, dzięki którym kac może przejść znacznie szybciej. W ofercie Mojaapteka.pl dostępne są zarówno elektrolity w saszetkach, jak i w postaci tabletek musujących.

Nudności, zmęczenie, brak sił – to objawy typowego kaca, z którym musi zmierzyć się każdy, kto wypił zbyt dużą ilość alkoholu. Aby przyspieszyć regenerację organizmu, należy pić duże ilości wody lub wspomóc organizm elektrolitami, które zawierają wiele cennych składników takich jak magnezpotas czy wapń. Niedobór tych składników w organizmie bardzo szybko daje o sobie znać.

Elektrolity z Mojaapteka.pl – wspomóż regenerację swojego organizmu

Aby wrócić do pełni sił potrzeba od kilku do kilkunastu godzin. Nawet po upływie tego czasu organizm może nie być w stanie normalne funkcjonować lub może to być utrudnione. W ofercie Mojaapteka.pl znajdziesz elektrolity w postaci tabletek musujących oraz w saszetkach. W obu przypadkach należy rozpuścić je w szklance chłodnej wody. Mają one działanie wzmacniające i wspomagające. Nawodnienie i uzupełnienie wypłukanych przez alkohol cennych minerałów to sposób na zwalczenie kaca. Aby być przygotowanym na taką okoliczność, zawsze warto mieć w domu elektrolity na kaca, które można będzie zażyć, w sytuacji gdy będziemy czuć się źle z powodu zbyt dużej ilości wypitego alkoholu. W Mojaapteka.pl zakupy zrobisz online. To wygodna forma zakupów, z której zdecydowanie warto skorzystać.