Filtruj według

Postać

  Postać

  Typ

   Typ

   Rodzaj skóry

    Rodzaj skóry

    Problem

     Problem

     Główny składnik

      Główny składnik

      Wyprawka dla noworodka - lista niezbędnych produktów na Mojaapteka.pl

      Wyprawka dla noworodka - lista niezbędnych produktów na Mojaapteka.pl

      Wyprawka do szpitala dla noworodka na Mojaapteka.pl - największy wybór produktów i zestawów niezbędnych dla maluszka. Sprawdź naszą ofertę!

      Aktywne filtry

      Skompletuj wyprawkę dla noworodka – sprawdź ofertę Mojaapteka.pl

      Wyprawkę dla noworodka warto przygotować jeszcze przed narodzinami dziecka. Gdy mama wraz z dzieckiem wrócą do domu ze szpitala warto posiadać już podstawowe akcesoria, z których korzystać będzie można w pierwszym dniu po powrocie. Mojaapteka.pl oferuje szeroki wybór przedmiotów, które warto zakupić jeszcze przed narodzinami. Kompletując wyprawkę, nie można zapomnieć o chusteczkach nawilżających, które sprawdzą się podczas przewijania dziecka. Są delikatne, nie podrażniają skóry dziecka i pozostawiają miły zapach. Warto także zakupić maść ochronną, chroniącą przed oparzeniami pieluszkowymi. Maść ta pielęgnuje skórę i jednocześnie pozwala jej oddychać. Kupisz u nas również m.in.: termometr do kąpieli, patyczki higieniczne dla dzieci, kompresy z gazy jałowej czy podgrzewacz do butelek. Wyprawka dla noworodka z apteki? W Mojaapteka.pl całą wyprawkę skompletujesz za pomocą zakupów internetowych. Z tej wygodnej formy zakupów korzysta coraz więc mam, czekających na przyjście na świat dziecka.

      Mojaapteka.pl – wyprawka dla dziecka

      Opieka nad noworodkiem wiąże się z dużą odpowiedzialnością, a używane do pielęgnacji dziecka przedmioty powinny być odpowiednio przystosowane do potrzeb dziecka. Mojaapteka.pl oferuje bogatą ofertę przydatnych rzeczy, o których warto pamiętać, kompletując wyprawkę. Co więcej, można skompletować ją bez konieczności odwiedzania stacjonarnej apteki. Przygotowując się na przyjście na świat dziecka, należy pamiętać, aby jeszcze przed porodem skompletować całą wyprawkę, aby być w pełni gotowym do opieki nad noworodkiem. Warto także wyposażyć się w preparaty np. do przemywania oczu, uszu czy ran. W naszej ofercie dostępne jest również mleko dla niemowląt, a to przydać się może w przypadku problemów z karmieniem piersią. O jakich jeszcze rzeczach warto pamiętać, kompletując wyprawkę dla noworodka? Zapoznaj się z ofertą Mojaapteka.pl