Żele na ból zębów

Aktywne filtry

Mojaapteka.pl – żel na ból zębów

Bóle zębów są częstą przyczyną dyskomfortu oraz obniżonego samopoczucia. Wizyta w gabinecie dentystycznym w takim przypadku to konieczność, jednak często nie jest ona możliwa natychmiastowo. W taki przypadku pacjenci często sięgają po żele na ból zębów, które działają przeciwbólowo, przeciwzapalnie, a często również odkażająco. Bolący ząb objawia się często silnym bólem oraz stanem zapalnym. Żel przeznaczony do stosowania w jamie ustnej przynosi ulgę w bólu. Co więcej, wspomaga higienę jamy ustnej, chroni przed podrażnieniami, a nawet przed otarciami powstającymi na skutek noszenia protezy. Stosowany jest również na stany zapalne powstające w obrębie jamy ustnej, na nadżerki i owrzodzenia. Te wystąpić mogą u osób w każdym wieku.

Żele na ból zębów dostępne są bez recepty, a w Mojaapteka.pl można kupić je online. Tego rodzaju żel warto mieć w swojej domowej apteczce, aby zaraz po wystąpieniu wyżej wymienionych objawów, móc od razu go zastosować. W wielu przypadkach wizyta u dentysty jest koniecznością, jednak aby czas oczekiwania na wizytę nie wiązał się z nieustającym bólem, warto zastosować żel na ból zębów. Głównymi składnikami żelów na ból zębów są m.in.: gliceryna, sorbitol i salicylan choliny, dzięki temu mają one działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne i odkażające. Żel przeznaczony jest do stosowania na dzień i na noc.

Żel na bolące zęby – Mojaapteka.pl

Ból zęba może być spowodowany m.in. urazem zęba, próchnicą czy chorobą dziąseł. Aby jednak poznać przyczynę bólu, należy udać się na wizytę do gabinetu stomatologicznego. Podczas oczekiwania na wizytę ból można uśmierzać żelem na ból zęba z oferty Mojaapteka.pl. Dzięki temu, że ma on działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne i odkażające, można stosować go na ból zęba, zapalenie dziąseł czy podczas chorób przyzębia. Żel na ból zęba z Mojaapteka.pl kupić można bez konieczności wychodzenia z domu. Z wygodnej formy internetowych zakupów korzysta coraz to większa liczba pacjentów.