Testy na płodność u mężczyzn

Pary planujące rodzinę mogą w dyskretny sposób zmierzyć stężenie plemników w nasieniu mężczyzny. Wybieraj domowe testy płodności dla mężczyzn.

Aktywne filtry

Test na płodność dla mężczyzn – apteka internetowa zapewni dyskrecję

Wielu mężczyzn wstydzi się poprosić w stacjonarnej aptece o produkty związane z płodnością. Lęk przed niewłaściwą reakcją społeczeństwa sprawia, że często rezygnują z właściwej diagnostyki. Tymczasem regularne sprawdzanie stężenia plemników w nasieniu jest ważnym środkiem pomocniczym także w leczeniu niepłodności u mężczyzn. Oferowane przez nas testy charakteryzują się łatwym zastosowaniem, a także szybkim wynikiem. Już w ciągu 2 minut możesz otrzymać wynik swojego testu. Oczywiście uzyskanie właściwego wyniku wynika z przestrzegania wytycznych, które znajdują się w instrukcji użycia produktu. Przed wykonaniem testu koniecznie przeczytajmy dołączoną do niego ulotkę. Niski wynik stężenia plemników to także sygnał, by udać się do lekarza.

Testy na płodność dla mężczyzn – ważny środek diagnostyczny

Regularna diagnostyka płodności ma niebagatelne znaczenie podczas planowania ciąży. Jednak testy na płodność dla mężczyzn to produkty o szerokim przeznaczeniu. Wstępna, domowa diagnostyka, może być kluczowym pierwszym etapem w leczeniu oligozoospermii oraz niepłodności. Dlatego testy na płodność nie tylko są stosowane przez mężczyzn planujących poszerzenie rodziny, ale wszystkich aktywnych seksualnie Panów, którzy dopiero w przyszłości planują założyć rodzinę lub po prostu stan ich zdrowia jest dla nich ważny.

W opakowaniu testu na płodność znajdują się wszelkie elementy, które ułatwią Ci jego wykonanie. W zależności od rodzaju testu znajdziemy tam m.in. pojemnik na próbkę, pojemnik z zakraplaczem czy szczegółową instrukcję. Dlatego dostępne w Mojaapteka.pl testy na płodność u mężczyzn możesz wykonać samodzielnie, we własnym domu.