Tabletki na poprawę wzroku

Aktywne filtry

Tabletki na poprawę wzroku w ofercie Mojaapteka.pl

Problemy ze wzrokiem to bardzo często przypadłość występująca zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych. Skutkiem pogorszenia się stanu wzorku mogą być objawy takie jak: ból oczu, ból głowy, nieostre widzenie, częste mruganie i mrużenie oczu. Pacjenci często skarżą się na to, że mają wrażenie, że ich oczy są przemęczone. W ofercie Mojaapteka.pl dostępne są tabletki, zawierające cenne składniki. W składzie zawierają m.in.: kwasy tłuszczowe omega-3, witaminę A, witaminę C, witaminę E, luteinę, zeaksantynę, kwas foliowy, miedź, selen, cynk. Przykładowo,  witamina A i cynk wspierają prawidłowe widzenie, a witamina B6 i selen – zmniejszają uczucie przemęczenia oczu. Luteina i zeaksantyna są naturalnymi barwnikami karotenoidowymi. Występują w siatkówce oka. To obowiązkowe składniki tabletek na poprawę wzorku, ponieważ ich niedobór może skutkować chorobą tj. zwyrodnienia plamki żółtej.

Zmęczenie oczu to coraz częstsze zjawisko. Duży wpływ ma na to nasz obecny styl życia. 8-godzinna praca przed komputerem stała się codziennością wielu osób. Niestety, światło niebieskie ma negatywny wpływ na wzrok. Bije ono także z ekranów telefonów i tabletów. Tabletki na poprawę wzroku z oferty MojaApteka.pl można stosować profilaktycznie, zwłaszcza jeśli nasze oczy mają codzienny kontakt ze światłem niebieskim. Wpływa ono negatywnie nie tylko na wzrok, ale także na samopoczucie.

Mojaapteka.pl - cenne składniki zawarte w jednej tabletce

Jedna tabletka w składzie ma wiele cennych składników, które wpływają na prawidłowe widzenie. Jeśli na co dzień czujesz, że Twoje oczy są przemęczone, często mrugasz i mrużysz oczy, nie ignoruj tych objawów. Ignorowanie ich może doprowadzić do wad wzroku, często nieodwracalnych.  Już po zauważeniu pierwszych objawów, należy zadbać o swój wzrok. W ofercie Mojaapteka.pl dostępne są tabletki, które dzięki zawartym w nich składnikom, wpływają na poprawę wzroku. Można stosować je podczas występowania nieprzyjemnych dolegliwości, a także profilaktycznie.