Leki na ból zęba

Aktywne filtry

Lek na ból zęba – Mojaapteka.pl

Mojaapteka.pl oferuje leki na ból zęba w postaci tabletek i żelów. Tabletki wykazują działanie przeciwbólowe, żele – przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze, jak również wspierają prawidłową higienę jamy ustnej. Można stosować je na stany zapalne błony śluzowej jamy ustnej oraz przy zapaleniach dziąseł i chorobach przyzębia. Pacjenci zmagający się z bólem zębów najczęściej sięgają po leki na ból zęba w momencie, w którym oczekują na wizytę u stomatologa. Ból zęba jest niezwykle uporczywy. Co więcej, wiąże się często z obrzękiem i zaczerwienieniem dziąseł wokół chorego zęba. Pacjenci często decydują się użycie obu form leków – tabletek i żelów, ponieważ ból jest przyczyną dyskomfortu.

Ból zęba jest objawem ubytku w zębie, chorób dziąseł czy urazu. Niezależnie od przyczyny ból jest jednak bardzo uciążliwy, często bardzo silny. U pacjentów może pojawić się nawet opuchlizna na twarzy. W takim przypadku pacjenci sięgają po tabletki, których substancjami czynnymi są m.in.: paracetamol, ibuprofen czy metamizol. Substancje te wykazują działanie przeciwbólowe, dzięki czemu pacjenci odczuwają ulgę w bólu.

Mojaapteka.pl – bogata oferta leków na ból zęba

Po lek na ból zęba najlepiej sięgnąć w momencie jego pojawienia się, gdy nie jest on jeszcze na tyle silny, aby uniemożliwiać pacjentowi normalne funkcjonowanie. Tabletki z paracetamolem czy ibuprofenem uśmierzą ból, a żel w przypadku obrzęku i zaczerwienienia, złagodzi ten stan. Gdy chory ząb objawia się zarówno bólem, jak i obrzękiem, warto zastosować oba preparaty. W Mojaapteka.pl można kupić je za pomocą zakupów internetowych. Wygodna forma zakupów online umożliwia pacjentom zakupy wyrobów medycznych bez konieczności wychodzenia z domu. W domowej apteczce warto posiadać lek na ból zęba, który w wielu przypadkach jest niespodziewany i bardzo silny. Leki w Mojaapteka.pl kupić można bez recepty i zamówić je online.