Tabletki na ból zatok

Aktywne filtry

Tabletka na ból zatok może zawierać substancje udrażniające nos i zatoki

Infekcje zatok mogą mieć zarówno powstawać w wyniku działania wirusów, jak i bakterii. Warto wskazać, że zapaleniu zatok niezwykle często towarzyszy zapalenie błony śluzowej nosa. Ta dolegliwość objawia się zapalnym obrzękiem błony śluzowej, zwężeniem naturalnych ujść zatok i nosa, co z kolei wpływa na powstawanie niedrożności w górnych drogach oddechowych. Dlatego też wiele tabletek na ból zatok, które również znajdziesz w bogatej ofercie Mojaapteka.pl, zawiera substancje, które mogą zmniejszyć obrzęk śluzówki, w ten sposób łagodząc uczucie bólu w zatokach. W leczeniu stanów zapalnych zatok stosuje się m.in. ibuprofenum, który wykazuje działanie przeciwzapalne, ale także składniki pochodzenia naturalnego, jak m.in. korzeń goryczki, czarny bez czy wyciąg z liści werbeny.

Jak już wspominaliśmy, infekcjom nader często towarzyszy nieżyt nosa i zatok spowodowane zalegającą wydzieliną. W naszej aptece internetowej znajdziesz leki o działaniu sekretolitycznym, które mogą wspierać rozrzedzenie wydzieliny oraz ułatwiać jej usuwanie z górnych dróg oddechowych. Pozbycie się wydzieliny może redukować u pacjentów uczucie „zatkanego nosa”, tym samym wspierać poprawę komfortu podczas oddychania.

Szeroki wybór tabletek na ból zatok w ofercie Mojaapteka.pl

Tabletki na ból zatok, które znajdziesz w naszym katalogu to także leki bez recepty, które mogą działać pomocniczo podczas przeziębienia lub grypy. Doraźnie stosowane mogą łagodzić nie tylko ból zatok i wpływać korzystnie na zmniejszenie obrzęku, ale również obniżać gorączkę, niwelować katar, łagodzić bóle mięśniowe czy wspierać działanie układu immunologicznego. W ich składzie znajdziemy takie aktywne składniki jak m.in.: ibuprofen, pseudoefedryna, ketoprofen lub paracetamol. Zachęcamy do zapoznania się z naszym szerokim asortymentem, w którym znajdziesz m.in. tradycyjne tabletki ba ból zatok, jak i te w wersji drażowanej czy w formie kapsułek. Nie zapomnij, że zakupy w naszej aptece internetowej to także sprawna wysyłka zamówienia.