Filtruj według

Postać

  Postać

  Typ

   Typ

   Problem

    Problem

    Główny składnik

     Główny składnik

     Tabletki z błonnikiem

     Tabletki z błonnikiem

     Aktywne filtry

     Suplementy diety z błonnikiem – wspomóż pracę jelit

     Błonnikiem określamy grupę substancji, które są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania  układu pokarmowego. Gdy w diecie zaczyna brakować włókna pokarmowego objawia się to problemami z wypróżnianiem i odbija na mikroflorze jelitowej. Pierwszym krokiem do uregulowania pracy organizmu jest odpowiednia dieta, a w przypadku problemów z odżywianiem – zaopatrzenie się w zawierające błonnik preparaty apteczne zawierające naturalne składniki, odpowiednio przebadane i cechujące się wysoką wchłanialnością.

     Wiele z nich ma formę kapsułek, co sprawia, że szybko się przyswajają, ponieważ są wprowadzane bezpośrednio do układu pokarmowego. Dzięki swojej lepkości dają uczucie sytości, jak również zwiększają przyswajalność składników odżywczych ze spożywanego pokarmu. Błonnik to niezbędny składnik wspomagający zdrową pracę układu pokarmowego, a wyizolowane substancje w tabletkach stanowią bezpieczną formę suplementacji dojelitowej. W ofercie Mojaapteka.pl dostępne są suplementy diety, które korzystnie wpływają na metabolizm. Co więcej, zawierają mieszankę naturalnych, roślinnych, rozpuszczalnych i nierozpuszczalnych błonników. Mają postać kapsułek i wspomagają trawienie. Mogą pomóc też w przypadku problemów z zaparciami.

     Tabletki z błonnikiem – na odchudzanie i ochronę układu pokarmowego w trakcie redukcji masy ciała

     Suplementy z błonnikiem mają za zadanie wspomóc organizm podczas procesu odchudzania.  Regulują perystaltykę jelit i zmniejszają apetyt. Dodatkowo uzupełnianie błonnika należy do profilaktyki chorób układu pokarmowego. Z tego powodu osoby z nadwagą i posiadające dyskomfort w sferze jelita lub żołądka oprócz konsultacji z odpowiednim lekarzem specjalistą,  decydują się na suplementy z błonnikiem. Dzięki nim dostarczają organizmowi niezbędnych włókien pokarmowych. Dbanie o odpowiednią przemianę materii jest bardzo ważne, tym bardziej podczas procesu odchudzania. W ofercie Mojaapteka.pl dostępne są naturalne kapsułki, które korzystnie wpływają na metabolizm.