Lubrykanty smakowe

Lubrykanty to przede wszystkim produkty, które mają zadbać o odpowiedni komfort podczas współżycia. Mogą pomóc kobietom zmagającym się z suchością pochwy, czy ułatwić aplikację prezerwatywy.

Aktywne filtry

Lubrykant smakowy – wspomaga życie intymne 

Oferowane przez nas produkty to preparaty o żelowej konsystencji. Taka struktura nie tylko ułatwia aplikację lubrykantu, ale również sprawia, że może długo utrzymywać się na skórze miejsc intymnych. Warto wiedzieć, że tego rodzaju produkty to preparaty o szerokim zastosowaniu.

Przede wszystkim są stosowane przez kobiety cierpiące na suchość pochwy. Połóg, menopauza, karmienie piersią, antykoncepcja hormonalna – to częste powody obniżonego nawilżenia miejsc intymnych. Lubrykant, który znajdziesz także w ofercie naszej apteki internetowej, może nie tylko złagodzić sutki tarcia o wrażliwe miejsca intymne, ale również wspomóc intensyfikacje kobiecych doznań. Co więcej, niektóre żele mogą również wspomagać odnowę właściwego pH pochwy. Należy pamiętać, że lubrykanty smakowe stosuje się również podczas kłopotliwej aplikacji tamponów, tabletek dopochwowywch.

Szeroki wybór lubrykantów smakowych – pomoc podczas stosunku

Produkty te mogą wspomóc partnerów zarówno podczas stosunku waginalnego, oralnego, jak i analnego. Bezpieczeństwo podczas stosunku jest priorytetem. Tymczasem wiele kobiet borykających się z suchością pochwy nie decyduje się na mechaniczną antykoncepcję, nie chcąc ryzykować mikro-urazami podczas stosunku. Dlatego warto pamiętać, że preparaty te stanowią doskonałe nawilżenie podczas aplikacji prezerwatywy. Jednak życie seksualne to nie tylko kwestia odpowiedniej antykoncepcji i zdrowia fizycznego. To także sfera doznań natury psychicznej.

Lubrykanty mogą wpływać na samopoczucie obojga partnerów. W szerokim asortymencie naszej apteki znajdziesz lubrykanty smakowe w wielu odsłonach, które mogą uprzyjemnić stosunek, zwiększyć doznania. Są one bezpieczne w kontakcie z prezerwatywą, są rozpuszczalne w wodzie, nie pozostawiają plam. Już dziś zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą Mojaapteka.pl.