Laktatory

Aktywne filtry

Mojaapteka.pl – laktatory elektryczne

Dzięki laktatorom kobiety karmiące mogą odciągać pokarm, a następnie karmić nim dziecko za pomocą butelki. Laktatora użyć można także w momencie, w którym piersi są obrzęknięte i bolesne z powodu zbyt dużej ilości pokarmu. Odciągnięcie pokarmu za pomocą tego urządzenia przyniesie kobiecie ulgę w bólu. W laktator warto więc wyposażyć się jeszcze przed porodem, aby w momencie, w którym wystąpią dolegliwości bólowe związane ze zbyt dużą ilością pokarmu w piersiach, móc od razu go zastosować. Mojaapteka.pl oferuje laktator elektryczny, który bardzo efektywnie i bezboleśnie odciąga pokarm. To małe i kompaktowe urządzenie, dzięki któremu mamy karmiące mogą zabierać go zawsze ze sobą np. do pracy. Laktotor posiada silikonowy lejek, dzięki któremu laktator odzwierciedla naturalne karmienie. Nie tylko ssie, lecz także uciska brodawkę. Odciąganie pokarmu za pomocą laktatora elektrycznego odbywa się w dwóch fazach. Najpierw pobudza on piersi do wypływu pokarmu, następnie odciąga pokarm.

Laktatory ręczne – Mojaapteka.pl

W ofercie Mojaapteka.pl można kupić również laktator ręczny. To podstawowe akcesorium, o którego kupnie nie można zapomnieć podczas przygotowań do powitania nowego członka rodziny. Jest ono bardzo łatwe w obsłudze, a dzięki specjalnie wyprofilowanemu lejkowi, doskonale przylega do piersi. Dzięki nakładce masującej możliwe jest skuteczne odciąganie pokarmu. Laktator ręczny jest mały i kompaktowy, dzięki czemu można go bezproblemowo transportować. Co więcej, urządzenie jest łatwe do utrzymania w czystości.

W domowej apteczce młodej mamy nie powinno zabraknąć laktatora. To bardzo przydatne urządzenie, dzięki któremu możliwe jest odciąganie pokarmu, którego nadmiar w piersiach bywa bardzo bolesny. Odciąganie pokarmu jest proste i bezbolesne, a dzięki silikonowemu lejkowi, który przylega do piersi – również bezproblemowe. Laktator można stosować w domu, a także zabierać go ze sobą np. do pracy, kiedy to nie ma możliwości karmienia dziecka piersią, a nadmiar pokarmu skutkuje dolegliwościami bólowymi.