Prezerwatywy nawilżające

Aktywne filtry

Prezerwatywa nawilżająca – odpowiednie nawilżenie podczas stosunku

Suchość pochwy może przytrafić się kobiecie w każdym wieku. Istnieje również wiele czynników, które mogą wpływać na obniżone nawilżenie miejsc intymnych, takich jak wiek kobiety, połóg i karmienie piersią, menopauza czy negatywny wpływ nieodpowiednich dla naszej skóry detergentów.  Prezerwatywy nawilżające to produkty, które zawierają dodatkową warstwę lubrykantu, więc mogą zapewnić odpowiednie nawilżenie pochwy podczas stosunku. 

Prezerwatywy nawilżające to produkt, który znalazł nie tylko zastosowanie w antykoncepcji ale również jako metoda zabezpieczająca przed zakażeniem się chorobami przenoszonymi płciowo. 

Bogata oferta prezerwatyw nawilżających z Mojaapteka.pl

W naszej internetowej aptece znajdziesz wiele rodzajów prezerwatyw o właściwościach nawilżających znanych i sprawdzonych producentów, np. Durex, Unimil, Skyn. Z łatwością odnajdziesz również tradycyjne prezerwatywy lateksowe, jak i nielateksowe. Oferujemy szeroki wybór mechanicznej antykoncepcji o różnorodnym kształcie, grubości i przeznaczeniu. Poznaj nasz szeroki asortyment, w którym znajdziesz prezerwatywy nawilżające wspomagające bezpieczny i komfortowy seks.