Kremy na brodawki

Kremy na brodawki

Aktywne filtry

Krem na brodawki – Mojaapteka.pl

Podrażniony naskórek brodawek sutkowych to częsty problem, z którym zmagają się mamy karmiące. W takiej sytuacji warto sięgnąć po kremy na brodawki sutkowe, które łagodzą dolegliwości bólowe, a także przywracają skórze elastyczność i miękkość. W skład kremów na brodawki wchodzą m.in.: masło shea, wosk pszczeli, hipoalergiczna lanolina, olej kokosowy, pantenol i wyciąg z rumianku. Składniki te tworzą na skórze barierę ochronną i odbudowują, i regenerują popękany naskórek. Krem stosować należy po każdym karmieniu. Wystarczy wmasować go w brodawki sutkowe oraz w ich obręb kolistymi i delikatnymi ruchami. Co ważne, przed następnym karmieniem należy przetrzeć brodawki np. zwilżonym wacikiem, uprzednio zamoczonym w przegotowanej, letniej wodzie.

Mojaapteka.pl – kremy na bolące brodawki dla mam karmiących

Bolące, popękane brodawki to skutek karmienia dziecka piersią. W tym przypadku warto wyposażyć się w krem na brodawki i stosować go po każdym karmieniu. Skóra brodawek sutkowych jest miękka i delikatna, a intensywne ssanie dziecka często skutkuje podrażnieniem naskórka. Oferowane przez MojaApteka.pl maści przeznaczone są dla kobiet zmagających się z delikatnym podrażnieniem. Ostre zapalenie naskórka brodawek sutkowych powinno być skonsultowane z lekarzem, ponieważ w tym przypadku bardzo często wprowadzić trzeba leczenie farmakologiczne.

Bolące brodawki, których naskórek jest podrażniony, sprawiają, że karmienie dziecka staje się bardzo bolesne. W takim przypadku w domowej apteczce każdej mamy karmiącej, nie może zabraknąć kremu na brodawki, który stosować należy po każdym karmieniu. Skórę wrażliwą, która w wyniku regularnego karmienia, pęka i jest podrażniona, należy odpowiednio pielęgnować, aby nie rozwinął się stan zapalny, wymagający leczenia farmakologicznego. W MojaApteka.pl krem na brodawki można kupić online. Z tej wygodnej formy zakupów korzysta coraz to większa liczba młodych mam, zwłaszcza tych w okresie połogu.